خانه » خبر » همایش تحلیل و بررسی عملکرد شعب تابعه مدیریت شعب استان مازندران

همایش تحلیل و بررسی عملکرد شعب تابعه مدیریت شعب استان مازندران

به گزارش پول بانک

همایش تحلیل و بررسی عملکرد شعب تابعه مدیریت شعب استان مازندران در سال مالی ١٣٩۵ و شش ماه اول سال مالی ١٣٩۶ در سالن همایش آن مدیریت برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه ، در این همایش که با تقسیم بندی شعب در چهار روز متوالی و گروه های چهارگانه برگزار گردید، علاوه بر تحلیل و آنالیز دقیق عملکرد شعب تابعه این مدیریت در سال گذشته و شش ماه اول امسال ، سیاست های کلی بانک در جهت کسب سهم بازار حداکثری در زمینه شاخص های مختلف بانکی تبیین و تشریح گردید.
همایش تحلیل و بررسی عملکرد شعب تابعه مدیریت شعب استان مازندران

محمودرضا رنجبر مدیرکل شعب استان مازندران افزایش سهم بازار در رقابت بانکی و در شاخص های مختلف را به عنوان یکی از اولویت های پیش روی بانک دانست و بیان داشت: باید با تدبیر و مدیریت هوشمندانه ، همگی ارکان بانک تلاشی دگرگونه در خصوص راهکارهای افزایش درآمدهای مشاع و غیرمشاع، تجهیز و استانداردسازی منابع و مصارف، اشاعه فرهنگ بهره برداری از خدمات نوین بانکی، کاهش هزینه های عملیاتی و غیرعملیاتی، اجرای دقیق طرح ساماندهی دستگاه های کارت خوان ، فروش محصولات و طرح های اعتباری همپا و آرامین و … داشته باشیم که تحقق آن به معنی سودآوری مجموعه و عملی شدن انتظارات اولیای محترم بانک و سهامداران می باشد.

مدیرکل شعب استان مازندران در ادامه افزود: یکی از شاخص هایی که توسط سهامداران و ذینفعان بانک همواره مورد رصد و تحلیل قرار می گیرد ، میزان نسبت بازدهی سالانه دارایی ها (ROA) می باشد که از نظر تصمیم گیرندگان اقتصادی به عنوان یک ایده درخصوص کارایی و ناکاریی مجموعه تلقی می گردد.

باید کلیه تصمیمات و برنامه هایمان را در جهت افزایش این میزان و مترتب آن ، بهبود نسبت کفایت سرمایه بانک بکار گیریم تا در سایه این اهتمام همگانی ، به هدف پنج برابر شدن نسبت ROA مندرج در افق ١۴٠۴ سند تحول بنیادین بانک نائل شویم.

محمودرضا رنجبر ضمن تقدیر از عملکرد  همکاران ده شعبه استان مازندران که بر طبق درجه بندی سال  ١٣٩۶ موفق به کسب ارتقای درجه شدند، افزود: انشالله با تلاش مضاعف و بازدهی حداکثری کلیه همکاران در جای جای استان مازندران و کل کشور ، شاهد توفیقات روزافزون بانک در سنگرهای مختلف باشیم که بی تردید این مهم در سایه همفکری ، همدلی و هم افزایی محقق می شود

منبع : پول نیوز

همچنین ببینید

سقوط سکه با خبر حراج

به گزارش پول بانک سکه‌های تمام و نیم‌بهار آزادی از امروز در بانک کارگشایی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =