خانه » خبر » سودآوری در بیمه نوین حاصل تدوین استراتژی و تصمیم سازی در اجراست

سودآوری در بیمه نوین حاصل تدوین استراتژی و تصمیم سازی در اجراست

به گزارش پول بانک

سودآوری در بیمه نوین حاصل تدوین استراتژی و تصمیم سازی در اجراستمعاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین: افزایش ۷۵ درصدی سود سهام حاصل شده در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۶ شرکت بیمه نوین با تدوین استراتژی و تصمیم سازی درستِ اجرای به هنگام برنامه ها رقم خورد.
به گزارش گروه بانک و بیمه ، هم زمان با انتشار صورت های مالی میان دوره ای شش ماهه منتهی به شهریور ۱۳۹۶ آرام رشیدی؛ معاون پشتیبانی و امور اقتصادی این شرکت از افزایش ۷۵ درصدی سود سهام این شرکت در این مدت نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد و تحقق برنامه های عملیاتی در حوزه فنی و مالی را حاصل مدیریت توازن پرتفوی، کنترل هوشمندانه ریسک و انعطاف در حوزه سرمایه گذاری شرکت دانست.

وی در این خصوص گفت: سودآوری حاصل شده در بیمه نوین حاصل تدوین استراتژی و تصمیم سازی برای اجرای به هنگام برنامه های شرکت بوده که به مدت دو سال به صورت گام به گام شناسایی و دنبال شده است.

وی افزود: طبق صورت های مالی شش ماهه نخست سال جاری این سود حاصل رشد ۱۸ درصدی حق بیمه صادره و همچنین کاهش ۱۱ درصدی خسارت طی این مدت و البته کاهش خسارات معوق و هزینه های مالی شرکت بوده است.

رشیدی همچنین درخصوص بهینه سازی بسترهای شرکت در حوزه سرمایه گذاری تصریح کرد: علاوه بر تمرکز در حوزه فنی و ارتقای کمی و کیفی در حوزه عملیات بیمه گری، خوشبختانه برنامه ریزی برای مدیریت و هدایت صحیح جریان سرمایه گذاری شرکت نیز طبق برنامه پیش بینی شده منجر به سودآوری شرکت شده است.

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین اضافه کرد: برآیند اقدامات اجرایی در حوزه های مختلف منتج به این رشد و شناسایی سود ۸۹ ریالی در پایان دوره شش ماهه نخست سال جاری بوده است و امیدواریم این رشد تا پایان دوره مالی سالانه با نسبت بالاتری ادامه و تحقق یابد.

رشیدی درخصوص وضعیت کنونی شرکت بیمه نوین خاطرنشان کرد: می توان با قاطعیت گفت هویت و رویکرد بیمه نوین در سال ۹۶ فرآیندی تکوینی و تکمیلی را طی کرده که تحقق برنامه و اهدافی همچون ثبت افزایش سرمایه شرکت، دستیابی به رتبه اول توانگری مالی، ایجاد توازن پرتفوی و شناسایی سود از محل فعالیت بیمه ای شرکت در نیمه اول سال بخشی از آن بوده است.

منبع : پول نیوز

همچنین ببینید

آمادگی بانک پاسارگاد برای تأمین مالی پروژه‌های برقی

به گزارش پول بانک – مصطفی بهشتی‌روی، عضو هیئت مدیره بانک پاسارگاد ضمن بررسی وضعیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 15 =