خانه » بانک » موسسات مالی و اعتباری » موسسه کوثر » ارایه کاملترین خدمات بانکی در بزرگترین رویداد فرهنگی شمالغرب کشور

ارایه کاملترین خدمات بانکی در بزرگترین رویداد فرهنگی شمالغرب کشور

به گزارش پول بانک

به گزارش ایبِنا و به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، صفر صلاحلو با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب تبریز ،گفت: آمادگی کامل جهت حضور در دومین نمایشگاه بزرگ کتاب کشور که به عنوان اصلی ترین و بزرگترین رویداد فرهنگی شمالغرب کشور محسوب می شود را داریم.

وی افزود:با تدابیر اتخاذ شده بانک شهر امسال با ۱۶ باجه جهت فروش بن کارت‌های تخفیف خرید کتاب در این نمایشگاه حاضر خواهد شد. همچنین تعداد ۳ دستگاه خودپرداز در طول دوران برگزاری نمایشگاه در سالن های مختلف مستقر خواهند بود.

صلاحلو تاکید کرد: براساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته بیش از ۲۸ هزار فقره بن کارت به صورت آنلاین و آفلاین با ۲۰ درصد تخفیف در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

رئیس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر  با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب تبریز از نظر حضور ناشران، وسعت و تعداد بازدیدکنندگان به عنوان دومین نمایشگاه بزرگ کتاب کشور محسوب می شود، افزود:براساس آمارهای اعلام شده از سوی  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در دوران متعدد برگزاری این نمایشگاه کتاب تعداد بازدیدکنندگان بیش از  یک میلیون نفر بوده است.

صلاحلو اعلام کرد :نمایشگاه کتاب تبریز با حضور ناشران داخلی و خارجی از ۲ الی ۷ آبان ماه  میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی خواهد بود.

منبع : ایبنا

همچنین ببینید

خبر ۲۰ ایبنا چهار شنبه ۱ آذر ۱۳۹۶

به گزارش پول بانک × پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ Nov 23, 2017 منبع : ایبنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 7 =