خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » خدمت رسانی به مردم در سازمان تامین اجتماعی ارزش بالایی دارد

خدمت رسانی به مردم در سازمان تامین اجتماعی ارزش بالایی دارد

به گزارش پول بانک

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی:

خدمت رسانی به مردم در سازمان تامین اجتماعی ارزش بالایی دارد

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان تامین اجتماعی خدمتگزار کارگران و خانواده های آنان است و کار در این سازمان از ارزش بالایی برخوردار است.

خدمت رسانی به مردم در سازمان تامین اجتماعی ارزش بالایی دارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، احمد امیرآبادی فراهانی در دیدار مدیرکل و مسئولان شعب تامین اجتماعی استان قم با تقدیر از اقدامات انجام شده در مجموعه تامین اجتماعی تصریح کرد:اغلب مخاطبان سازمان تامین اجتماعی بخش آسیب پذیر و کارگر جامعه هستند و خدمت به این عزیزان افتخار و ارزش بالای معنوی دارد.
وی با بیان این که قم از جایگاه بین المللی برخوردار است، اظهار کرد:خدمت در این استان عشق می خواهد و مسئولان اجرایی که عهده دار منصب می شوند فقط به خدمت به مردم فکر کنند.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: از تمام مدیرانی که تلاش خود را در جهت خدمت رسانی بی منت و صادقانه به مردم قم کنند حمایت می کنیم.
امیرآبادی خاطرنشان ساخت: مدیران تامین اجتماعی در استان قم در تعامل با مجموعه وزارت کار و همچنین دستگاههای مرتبط باید به کمک بخش تولید بشتابند و مساعدت در جهت توسعه اشتغال پایدار اولویت کاری آنان باشد.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی افزایش مراکز ملکی درمانی و شعب تامین اجتماعی در قم را خواسته ۷۵۲ هزار بیمه شده تامین اجتماعی از مدیران ارشد این سازمان عنوان کرد و افزود:خدمات رسانی در استان قم با تردد سالانه بیش از ۲۳ میلیون زائر ، نگاه ملی را می طلبد و مدیران ارشد سازمان تامین اجتماعی نسبت به این موضوع تدبیری بیاندیشند.
در ابتدای این دیدار، مدیرکل تامین اجتماعی قم فرصت خدمتگزاری در قم را ارزشمند توصیف کرد و گفت:خدمت به مردم قم در کنار آستان کریمه اهل بیت ع و مراجع عظام تقلید یک موهبت الهی برای مسئولان استان است.
علی اصغر دادخواه افزود: تامین اجتماعی قم با داشتن ۷۵۲ هزار بیمه شده در حدود ۵۸ درصد جمعیت استان را زیرپوشش دارد و خدمات مختلف بیمه ای و درمانی ارائه می کند.
وی ضریب پشتیبانی بیمه ای در استان قم را شش و هفت دهم اعلام و تاکید کرد:اولویت کاری سازمان تامین اجتماعی بر کمک به توسعه اشتغال پایدار در استان قم متمرکز خواهد شد.
وی ایجاد و توسعه خدمات الکترونیک در مجموعه سازمان تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید را مهم ارزیابی و تاکید کرد: سازمان تامین اجتماعی توانست سازمانی پیشرو در تحقق دولت الکترونیک و ارائه خدمات الکترونیک باشد.
مدیرکل تامین اجتماعی قم گفت: سازمان تامین اجتماعی تاکنون بیش از ۱۲ خدمت الکترونیک در مجموعه بیمه و درمان ارائه کرده که علاوه بر کاهش روزانه هزاران سفر درون شهری بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران، سهم بزرگی در کاهش آلودگی هوا داشته است.
دادخواه از نسخه الکترونیک، بازرسی الکترونیک، پرونده الکترونیک و نامنویسی متمرکز به عنوان ۴ طرح مهم الکترونیک در دست اجرای سازمان تامین اجتماعی در استان قم نام برد.

همچنین ببینید

لزوم افزایش میزان نفوذ تامین اجتماعی در گلستان

به گزارش پول بانک لزوم افزایش میزان نفوذ تامین اجتماعی در گلستان ۳۹ درصد ازجمعیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =