خانه » بانک » بانک خصوصی » بانک دی » معاملات امسال بورس به ۱۲۶ میلیارد سهم رسید

معاملات امسال بورس به ۱۲۶ میلیارد سهم رسید

به گزارش پول بانک

به گزارش ایبِنا؛ از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۱۳۸ روز معاملاتی تعداد ۱۲۶ میلیارد و ۵۹۰ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۳۳۰ هزار و ۶۶۱میلیارد ریال در ۷ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۳۶۳ دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۷۳میلیارد و ۷۴۵میلیون سهم به ارزش ۱۶۰هزار و ۳۳۸میلیارد ریال در ۳ میلیون و ۲۶۴هزار و ۶۵۹ نوبت در بازار اول؛ ۴۵میلیارد و ۵۴میلیون سهم به ارزش ۱۱۴هزار و ۲۷میلیارد ریال در ۴ میلیون و ۶۰۲هزار و ۶۰۱ نوبت در بازار دوم؛ ۴۸میلیون سهم به ارزش ۴۷هزار و ۹۱۶میلیارد ریال در ۱۲ هزار و ۵۹۹نوبت در بازار بدهی؛ ۶ میلیارد و ۹۹۳میلیون سهم به ارزش ۵۲۳ میلیارد ریال در ۱۶۷۹ نوبت در بازار مشتقه و ۷۴۹میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۷هزار و ۸۵۶میلیارد ریال در ۳۳هزار و ۷۲۵نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۸۵۳۸ واحد افزایش معادل ۱۱.۱ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۸۵هزار و ۷۶۸واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۵۰۷۱واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۲۳ هزار و ۶۱۸واحد افزایش مواجه شده اند.

منبع : ایبنا

همچنین ببینید

شاخص بورس آسیا جهش زد/ ارزش دلار و یورو پایین آمد

به گزارش پول بانک به گزارش خبرنگار ایبِنا به نقل از رویترز، شاخص بورس کشورهای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 2 =