خانه » بانک » بانک خصوصی » بانک پارسیان » رونمایی از کیوسک خدماتی درمان شرکت یاس ارغوانی

رونمایی از کیوسک خدماتی درمان شرکت یاس ارغوانی

به گزارش پول بانک

 سیما زرعی، کارشناس بازاریابی و توسعه بازار شرکت یاس ارغوانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایبِنا، گفت: شرکت یاس ارغوانی باهدف پیشنهاد و ارائه راه‌حل‌های پرداخت از کیوسک خدماتی اصناف مخصوص بیمارستان و مراکز درمانی در نمایشگاه تلکام رونمایی کرد البته این کیوسک در حال حاضر در بیمارستان تهران عملیاتی شده است.

وی با بیان اینکه، یکی از معضلات مراجعه‌کنندگان در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی وجود باجه صندوق در طبقه اول بود و بیماران مجبور بودند برای اخذ نوبت و پرداخت حق ویزیت برای مراجعه به کلینیک های بیمارستان‌ها، بستری شدن، مراجعه به آزمایشگاه و غیره  به طبقه اول مراکز درمانی و به بخش پذیرش و صندوق مراجعه کنند، افزود:  بیماران از این بابت متحمل دردسر می‌شدند بر همین اساس  شرکت یاس ارغوانی با درک این نیاز با ارائه کیوسک خدماتی درمان درصدد رفع این مشکل برآمده است.

زرعی یادآور شد: شرکت یاس ارغوانی با طراحی و ارائه پایانه‌های سیار کیوسک خدماتی درمان و نصب آن در قسمت‌های مختلف مراکز درمانی باهدف تسهیل امور مراجعه‌کنندگان درگرفتن نوبت و پرداخت ویزیت این مشکل را حل کرده است.

وی افزود: با نصب این کیوسک‌های خدماتی دیگر نیاز نیست که بیماران برای گرفتن نوبت، انتخاب پزشک و پرداخت مبلغ ویزیت آن به صندوق واقع در طبقه اول مراجعه کنند و می‌توانند از طریق این کیوسک‌ها از امکان نوبت‌دهی، انتخاب پزشک و پرداخت مبلغ ویزیت به‌وسیله کارت‌های عضو شتاب برخوردار شوند.

زرعی بابیان این‌که با پرداخت حق ویزیت در این کیوسک‌ها سه قبض به مشتریان داده می‌شود، گفت: این قبوض شامل قبض شاپرکی، قبض رسید و همچنین قبض قابل‌ارائه به بخش مربوطه در مراکز درمانی در واحد مربوطه است.

وی از طراحی و ارائه پایانه‌های اختصاصی اصناف در بخش فود کورت و رستوران خبر داد و گفت: این شرکت در راستای تسهیل امور مردم در سفارش غذا در فودکورت های بزرگ و جلوگیری از ازدحام و اتلاف وقت مشتریان پایانه اختصاصی فود کورت را در مرکز خرید کوروش در بزرگراه ستاری نصب‌کرده است و همچنین در رستوران برج میلاد نیز پایانه اختصاصی رستوران‌ها ران شده که از هفته آینده راه‌اندازی و عملیاتی می‌شود.

زرعی در خاتمه گفت: با استقبال خوبی که از کیوسک خدماتی اصناف شرکت یاس ارغوانی شده است به‌زودی شاهد ارائه این پایانه در اصناف مختلف در سطح تهران خواهیم بود.

منبع : ایبنا

همچنین ببینید

بورس کالا میزبان عرضه مس، فولاد، خودرو و طلا

به گزارش پول بانک به گزارش ایبِنا، تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا روز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =