خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » پنجمین کارگاه آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت در سیستان و بلوچستان برگزار شد

پنجمین کارگاه آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت در سیستان و بلوچستان برگزار شد

به گزارش پول بانک

پنجمین کارگاه آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت در سیستان و بلوچستان برگزار شد

دوره آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیر سالمند با میزبانی اداره کل تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان و با حضور مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان و رئیس کانون کارگران بازنشسته و مستمری‌بگیراستان در شهر زاهدان برگزار شد.

پنجمین کارگاه آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت در سیستان و بلوچستان برگزار شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، حسین شاهوردی، مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان در این کارگاه  پس از تبیین اهداف و ضرورت برگزاری چنین گردهمایی هایی برای جامعه بازنشستگان اظهار داشت : طرح ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان به عنوان یکی از طرح های نوین ،کارآمد و مردم محور در سراسر کشور اجرایی می شود.

وی با اشاره برنامه های  مختلفی که در حوزه بازنشستگان در معاونت فرهنگی و اجتماعی به اجرا درآمده است، گفت: طرح های  کرامت رضوی، بصیرت علوی، نسیم سلامت، چاپ کتاب خاطرات ماندگار بازنشستگان و… از جمله برنامه هایی هستند که با همت اداره کل فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان در سطح تمامی استانهای کشور در حال اجراست .

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان خاطر نشان کرد: برگزاری کارگاه‌های آموزشی ارتقای سطح سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران باعث هوشیاری بیشتر افراد نسبت به سلامتی‌شان شده است .

شاهوردی افزود: با توجه به جدید بودن این برنامه اجتماعی فرهنگی تقاضا دارم تا متولیان امر و جامعه هدف که  از نخبگان فکری جامعه هستند،ما را  در اجرای  بهتر  این طرح یاری رسانند.

وی ادامه داد : تلاش معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی  بر این است تا با توجه به نیازهای اولیه سالمندان در حوزه بهداشت، برنامه‌های خود را طراحی کنیم و اجرا و تداوم این برنامه‌ها نیازمند همراهی و مشارکت جامعه شریف کارگران و بازنشستگان است.

دکتر اباذری، مدیر درمان تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان نیز در این همایش ضمن خیر مقدم به مدعوین و تقدیر و تشکر از تلاشهای اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: برگزاری چنین همایشهای زمینه رشد و افزایش سواد سلامت بازنشستگان و مستمری بگیران تحت پوشش را در پی خواهد داشت.

همچنین ببینید

لزوم افزایش میزان نفوذ تامین اجتماعی در گلستان

به گزارش پول بانک لزوم افزایش میزان نفوذ تامین اجتماعی در گلستان ۳۹ درصد ازجمعیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + شانزده =