خانه » بانک » موسسات مالی و اعتباری » موسسه کوثر » هیوندای برای اولین بار در جهان در سان روف ایربگ می گذارد

هیوندای برای اولین بار در جهان در سان روف ایربگ می گذارد

به گزارش پول بانک

به گزارش خبرنگار ایبِنا و به نقل از یانهاپ، «هیوندای موبیس» بزرگ ترین شرکت قطعه ساز کره جنوبی به لحاظ میزان فروش که در زمینه تولید و عرضه انواع خدمات، قطعات و تجهیزات خودرو، برای دو کمپانی «هیوندای موتور» و «کیا موتورز» فعالیت دارد، سیستم ایربگی را برای قسمت سان روف اتومبیل ها برای اولین بار در صنعت خودروسازی جهان توسعه داده است.

در همین حال سخنگوی «هیوندای موبیس» گفت: طی دو سال و نیم اخیر سیستم کیسه هوا در سان روف های پانورامیک بویژه در خودروهای شاسی بلند را طراحی کرده ایم که در صورت واژگونی خودرو در حوادث، میزان مرگ و میر و جراحت به حداقل برسد.

همچنین این مقام ارشد شرکت کره ای گفت: توسعه فناوری پیشرفته در ساخت این نوع ایربگ به شرکت «هیوندای موبیس» کمک می کند که سالانه سفارشات متعددی را برای ایربگ های سان روف به ویژه در خودروهای شاسی بلند به ارزش ۵.۳ میلیارد دلار داشته باشیم.

«هیوندای موبیس» در اطلاعیه ای اعلام کرد، بازار ایربگ بطور میانگین تا سال ۲۰۲۲ میلادی هر سال ۱۱ درصد رشد خواهد داشت و تقاضای جهانی برای ایربگ های شاسی بلند هم روبه افزایش است.

بر همین اساس به گفته مقامات این شرکت کره ای، زمان فعال شدن ایربگ ها در قسمت سان روف ۰.۰۸ درصد است و از جراحت در ناحیه گردن و سر در واژگونی خودرو جلوگیری می کند.

شرکت «هیوندای موبیس» وابسته به شرکت «گروه هیوندای موتور»، پنجمین خودروساز بزرگ جهان به لحاظ فروش است.

 

منبع : ایبنا

همچنین ببینید

خبر ۲۰ ایبنا چهار شنبه ۱ آذر ۱۳۹۶

به گزارش پول بانک × پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ Nov 23, 2017 منبع : ایبنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =