خانه » بانک » بانک خصوصی » بانک دی » کانتر بورس خدمت جدیدی از مراکز ارتباط فردا

کانتر بورس خدمت جدیدی از مراکز ارتباط فردا

به گزارش پول بانک

به گزارش ایبِنا، به منظور توسعه خدمات مراکز ارتباط فردا، هشت مرکز ارتباط فردا به کانتر بورس مجهز شدند. در حال حاضر مراکز ارتباط فردای قزوین، قم، ولیعصر و آرژانتین تهران، انقلاب اهواز، زند شیراز، دانشگاه مشهد و اطلسی یزد به کانتر بورس مجهز شده‌اند و مشتریان می‌توانند با مراجعه به این مراکز از امکان احراز هویت، صدور کد بورسی و دسترسی ­های لازم برای خرید و فروش در بازار بورس اوراق بهادار تهران بهره مند شوند.

پیش از این، فقط مرکز ارتباط فردای پونک این خدمت را به مشتریان ارائه می­کرد. با برنامه ­ریزی انجام شده، کارشناسان مراکز ارتباط فردا دوره­ های آموزشی و تخصصی بازار سرمایه را گذراندند و کارشناسان این ۹ مرکز مجهز به کانتر بورس، دوره ­های تخصصی کارگزاری بانک آینده را به صورت ویژه طی کردند.

این خدمت در کنار صندوق سرمایه­ گذاری که پیش از این به مجموعه خدمات این مراکز اضافه شده بود، سبد کامل تری را در حوزه بازار سرمایه در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. بزودی ۵۴ مرکز دیگر ارتباط فردا نیز این خدمات را به مشتریان ارائه خواهند کرد.

مراکز ارتباط فردا به عنوان اولین سوپر مارکت خدمات مالی در کشور فعالیت خود را در مهرماه ۹۳ آغاز کردند. این مراکز اکنون در ۶۳ نقطه از کشور خدمات مالی بانکی و غیر بانکی را با رویکرد محلی­ سازی به مشتریان ارائه می­ دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.efarda.ir مراجعه فرمایید.

منبع : ایبنا

همچنین ببینید

نامه آخوندی به بانک مسکن درباره ساختمان‌های مهر مناطق زلزله‌زده

به گزارش پول بانک به گزارش ایبِنا، عباس آخوندی در نامه ای به محمدهاشم بت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 20 =