خانه » بانک » بانک دولتی » بانک توسعه صادرات » بررسی روند اجرای پروژه خط سوم انتقال برق

بررسی روند اجرای پروژه خط سوم انتقال برق

به گزارش پول بانک (polbank.ir)

در نشست مشترک ایران و ارمنستان؛

بررسی روند اجرای پروژه خط سوم انتقال برق

شست مشترک هیات تجاری ارمنستانی با مقامات ارشد بانک توسعه صادرات با محوریت بررسی پروژه خط سوم انتقال برق ایران به ارمنستان عصر روز گذشته در محل بانک توسعه صادرات برگزار شد

نشست مشترک هیات تجاری ارمنستانی با مقامات ارشد بانک توسعه صادرات با محوریت بررسی پروژه خط سوم انتقال برق ایران به ارمنستان عصر روز گذشته دوشنبه ۱۷ مهرماه جاری در محل بانک توسعه صادرات برگزار شد.

در این جلسه آرا سیمونیان معاون وزیر انرژی و منابع طبیعی ارمنستان، آرتور باغداساریان مدیر عامل شرکت برق ارمنستان و حمیدرضا صالحی عضو هیات مدیره شرکت صانیر و علی صالح آبادی مدیرعامل بانک توسعه صادرات به همراه هیات مدیره این بانک در مورد روند اجرای پروژه خط انتقال برق ایران به ارمنستان به بحث و گفتگو پرداختند.

طرح خط سوم انتقال برق به عنوان یکی از اولویت های طرح های توسعه ای ارمنستان محسوب می شود که مقامات دو کشور نقش آن را در افزایش روابط اقتصادی تهران و ایروان مهم ارزیابی کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، دکتر صالح آبادی در گفتگو با خبرنگار اگزیم نیوز در مورد موضوع مطرح شده در این نشست گفت: مرداد ماه سال ۱۳۹۴ با تامین مالی ۸۳ میلیون یورویی بانک توسعه صادرات قرارداد احداث خط سوم انتقال برق دو مداره ۴۰۰ کیلوولتی بین این بانک و شرکت هایون ارمنستان به امضا رسید.

صالح آبادی با اشاره به اهمیت این پروژه در توسعه تعاملات اقتصادی بین دو کشور گفت: نشست حاضر به منظور بررسی روند اجرای این پروژه برگزار شده است. مطمئنا توسعه روابط اقتصادی دو کشور از اهمیت بالایی نزد مسوولان اقتصادی کشورمان برخوردار است و این خط می تواند به ارتقای روابط اقتصادی دو کشور کمک کند و نشست حاضر پیرو بررسی روند اجرای این پروژه صورت گرفته است.

سفر هیات ارمنی با هدف رفع موانع و تقویت همکاریهای دو جانبه صورت پذیرفته است و دو طرف بر ارتقا مناسبات خود بیش از گذشته تاکید داشتند.

اخبار مرتبط

همچنین ببینید

روابط کارگزاری بانکی ایران با آفریقای جنوبی در آینده نزدیک برقرار می شود

به گزارش پول بانک (polbank.ir) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۰۸/۲۷زمان خبر: ۱۱:۲۰تعداد بازدید: ۲۰ دکتر صالح آبادی: …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =