خانه » بانک » بانک خصوصی » بانک خاورمیانه » ارائه وام قرض الحسنه بانک صادرات به بازنشستگان کشوری

ارائه وام قرض الحسنه بانک صادرات به بازنشستگان کشوری

به گزارش پول بانک

به گزارش ایبِنا و به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، همزمان با آغاز ثبت نام برای اعطای وام ضروری قرض الحسنه ۴٠ میلیون ریالی به هر یک از بازنشستگان کشوری، این بانک پرداخت مجموعا ١٢ هزار میلیارد ریال وام با نرخ کارمزد ۴ درصدی را بر عهده گرفته است.

بنا بر این گزارش، ثبت نام وام ضروری قرض الحسنه بازنشستگان کشوری که از شنبه ۲۲ مهر آغاز شده، به مدت یک ماه در سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی cspf.ir ادامه خواهد داشت. این وام همانند سال گذشته با عاملیت  بانک صادرات ایران پرداخت می شود و در سال جاری به ۳۰۰ هزار بازنشسته کشوری تعلق می گیرد.

گفتنی است، سال گذشته مبلغ وام ضروری هر یک از بازنشستگان کشوری ٣٠ میلیون ریال بود که ٢۵٠ هزار نفر از آن بهره مند شدند. شایان ذکر است، با مساعدت های بعمل آمده از سوی بانک صادرات ایران، مبلغ وام مذکور برای امسال به ۴٠ میلیون ریال افزایش یافته است.

بانک صادرات ایران در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود، از ابتدای مرداد ماه سال جاری پرداخت ٧٠ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج و جهیزیه را نیز آغاز کرده که با تکمیل پرونده متقاضیان تا کنون، قریب به کل تعهدات بانک در این بخش اجرایی شده است.

منبع : ایبنا

همچنین ببینید

شاخص بورس آسیا قد کشید/ رشد طلا از دلار پیشی گرفت

به گزارش پول بانک به گزارش خبرنگار ایبِنا به نقل از رویترز، میانگین شاخص بورس …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − نه =