سرخط خبرها
خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » یکی از نتیجه های اقدامات تامین اجتماعی افزایش امید به زندگی است

یکی از نتیجه های اقدامات تامین اجتماعی افزایش امید به زندگی است

به گزارش پول بانک

استاندار مازندران:

یکی از نتیجه های اقدامات تامین اجتماعی افزایش امید به زندگی است

استاندار مازندران در مراسم تقدیر از بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی این استان گفت : نتیجه اقدامات تامین اجتماعی افزایش امید به زندگی است.

یکی از نتیجه های اقدامات تامین اجتماعی افزایش امید به زندگی است

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، ربیع فلاح جلودار ۲۵ ذیحجه سالروز نزول آیه هل اتی  در شان اهل بیت پیامبر (ص) را که به عنوان روز خانواده و تکریم بازنشستگان نامگذاری شده را گرامی داشت و گفت : تکریم و تجلیل از پیشکسوتان و بازنشستگان وظیفه همه ماست و حفظ حرمت و شان بازنشستگان در حقیقت حفظ سرمایه های اجتماعی و ارزش های انسانی است.
وی اقدامات تامین اجتماعی را پایه و اساس آرامش و امنیت روحی و روانی و سلامت جسمی بازنشستگان دانست و گفت : در دولت تدبیر و امید تامین اجتماعی با احداث بیمارستان ها و مراکز درمانی مختلف زمینه ارائه خدمات مناسب بهداشتی و درمانی را فراهم کرده است
فلاح جلودار تصریح کرد : ۵۰ درصد جمعیت کل کشور ،یعنی از هر دو نفر ایرانی یک نفر تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی است.
استاندار مازندران توسعه و پیشرفت امروز جامعه و کشور را مدیون تلاش های خالصانه بازنشستگان عزیز در عرصه های مختلف دانست و گفت : باید تلاش کرد تا دغدغه معیشتی بازنشستگان به حداقل برسد چرا که تکریم و تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان انگیزه سایر نیروها را برای خدمت بهتر و بیشتر فراهم می کند.
وی خواستار استفاده از تجارب ارزشمند بازنشستگان به عنوان گنجینه ای گران بها شد و گفت : یکی از دغدغه های مهم بازنشستگان مسئله بیمه و خدمات بهداشتی و درمانی است که با اجرای طرح تحول سلامت گامی بلند برای ارائه خدمات مناسب درمانی و بهداشتی به آحاد جامعه بویژه بازنشستگان برداشته شد و فقط در مازندران بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان در حوزه زیرساخت های بهداشت و درمان و ارائه خدمات درمانی هزینه شد .
وی ابراز امیدواری کرد در برنامه ششم و با تدبیر دولت یازدهم و با همراهی و حمایت مجلس شورای اسلامی مسائل و مشکلات بازنشستگان عزیز مرتفع شود.
در این مراسم با اهداء لوح تقدیر از بازنشستگان نمونه تامین اجتماعی استان مازندران تجلیل شد.

همچنین ببینید

امکان پرداخت ساده قبوض تامین اجتماعی میسر شد

به گزارش پول بانک امکان پرداخت ساده قبوض تامین اجتماعی میسر شد مدیر کل دفتر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 4 =