خانه » بانک » بانک خصوصی » بانک سرمایه » دستگاه ITM بانک شهر تشریح شد

دستگاه ITM بانک شهر تشریح شد

به گزارش پول بانک

به گزارش خبرنگار ایبنا، مسلم ایرانمنش در مراسم رو نمایی از دستگاه( ITM (intelligent teller machine بانک شهر گفت: این دستگاه در ابعادی تهیه شده که قابل ورود به محیط های متفاوت باشد؛ همچنین این دستگاه به صورت دو قسمتی طراحی شده و قابلیت حمل و نقل دارد.

وی افزود: این دستگاه به گونه ای طراحی شده که قطعات آن قابل تعویض و تعمیر است.

ایرانمنش ادامه داد: ابعاد دستگاه استاندارد و کوچکتر از نمونه خارجی است و همچنین برای اولین بار در طراحی ITM از سیستم برق هوشمند و قابل کنترل از راه دور استفاده شده است.

مدیر پروژه ساخت دستگاه ITM افزود: همچنین در فناوری جدید این دستگاه برای هشدار و اخطار به مشتری از رنگ آمیزی متفاوتی استفاده شده است.

ایرانمنش گفت: این دستگاه قابلیت حمایت از تمامی کارت های هوشمند است؛ همچنین این دستگاه قابلیت شناسایی مهر برجسته را نیز دارد.

مدیر پروژه ساخت دستگاه ITM  افزود: این دستگاه مجهز به شناسایی چهره، اثر انگشت و …  را دارد.

وی ادامه داد: مهمترین ویژگی ITM ماژولار بودن دستگاه است و می توانید مطابق درخواست مشتری خدمات ارائه شده را کم یا زیاد کرد.

ایرانمنش افزود: این دستگاه به سفارش مشتری می تواند انعطاف پذیری داشته باشد و انواع خدمات بانکی را ارائه دهد. با این دستگاه می توانید یک وب کیوسک، فرابانک، ریسایکل، صراف الکترونیک یا خود بانک داشته باشید.

ایرانمنش گفت: همچنین این دستگاه دارای درب های متفاوت است و برای اولین بار در طراحی آن از سینی های دو طرفه استفاده شده است.

وی افزود؛ سیستم خنک کننده دستگاه اتوماتیک و هوشمند است و سیستم تصویری دستگاه این قابلیت را دارد که براساس قد مشتری تنظیم شود.

وی ادامه داد: همچنین این دستگاه دارای درب های متفاوت است و برای اولین بار در طراحی آن از سینی های دو طرفه استفاده شده است.

مدیر پروژه ساخت دستگاه ITM افزود: سیستم خنک کننده دستگاه اتوماتیک و هوشمند است و سیستم تصویری دستگاه این قابلیت را دارد ک براساس قد مشتری تنظیم شود.

همچنین ببینید

پرداخت سود سهام شرکت‌های داروسازی کوثر و اکسیر

به گزارش پول بانک به گزارش ایبِنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سه =