خانه » خبر » تجلیل از بانک صادرات در چهارمحال و بختیاری

تجلیل از بانک صادرات در چهارمحال و بختیاری

به گزارش پول بانک (polbank.ir)

تجلیل از بانک صادرات در چهارمحال و بختیاری

پرداخت ۵۹۳ میلیارد ریال تسهیلات در بخش های مختلف اقتصاد مقاومتی و اعطای ۳۳ میلیارد ریال تسهیلات در بخش های نوسازی و بهسازی مسکن روستایی در استان چهارمحال و بختیاری، بانک صادرات را به دریافت لوح سپاس از استاندار این استان نایل کرد.
به گزارش ، لوح تقدیر استانداری استان چهارمحال و بختیاری به پاس مساعدت در ایجاد اشتغال پایدار، اعطای تسهیلات در جهت محرومیت زدایی و تکریم ارباب رجوع توسط قاسم سلیمانی استاندار این استان به امین ترابی، مدیریت شعب این استان اهداء شد.
تلاش مضاعف مجموعه بانک صادرات در استان چهارمحال و بختیاری طی مدت ۱۶ ماهه اخیر در راستای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی موجبات تسهیل شرایط فعالیت بنگاه های اقتصادی موجود به صورت اعطای تسهیلات سرمایه در گردش و همچنین پرداخت تسهیلات برای راه اندازی واحدهای تولیدی جدید را فراهم کرده است.
این گزارش به استناد آمار تسهیلات پرداختی در این استان، بیانگر تامین اعتبار بیش از ۵۹۳ میلیارد ریالی تسهیلات در بخش های مختلف صنعتی، معدنی و کشاورزی و در عین حال ایجاد مشاغل خانگی و پرداخت بیش از ۳۳ میلیارد ریال در بخش های نوسازی و بهسازی مناطق محروم روستایی بوده است.
تامین اعتبار ۵۹۳ میلیارد ریالی در بخش های اقتصاد مقاومتی موجب تثبیت ایجاد ۷۹۸ شغل در قالب ۶۰ طرح بوده است. در این راستا کارنامه فعالیت ۱۶ ماهه بانک صادرات در استان چهارمحال و بختیاری با تخصیص بیش از ۳۳ میلیارد ریال در طرح ویژه نوسازی و بهسازی بنیاد مسکن مناطق محروم روستایی توانست ۱۸۱ فقره تسهیلات را در اختیار واجدین شرایط قرار دهد

همچنین ببینید

بهمنی: بانک‌ها به هر شخصی دسته چک ارائه نکنند + تشریح راهکارهای بازگشت

به گزارش پول بانک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم بازگشت اعتبار به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 1 =