خانه » خبر » بانک مسکن دومین بانک موفق در «تلگرام»

بانک مسکن دومین بانک موفق در «تلگرام»

به گزارش پول بانک

فعالیت بانک های ایران در شبکه های اجتماعی بررسی شد؛

بانک مسکن با کسب مقام دوم در میان بانک های کشور در فهرست ۱۰ بانک برتر داخلی فعال در شبکه اجتماعی تلگرام قرار گرفت.

به گزارش به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا ،بنا بر گزارش ارایه شده توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران درخصوص بررسی فعالیت بانک های ایرانی در شبکه های اجتماعی،طی سه ماهه اول امسال ۱۰ بانک برتر به لحاظ موفقیت و گستردگی فعالیت در شبکه های اجتماعی معرفی شدند که بانک مسکن موفق به کسب رتبه دوم به لحاظ فعالیت موفق در شبکه اجتماعی تلگرام شد.
 
بر اساس این گزارش،در این اقدام که به منظور ایجاد تحرک و تعامل بیشتر بین بانک ها و مشتریان در رسانه های اجتماعی صورت گرفت ، عملکرد بانک ها در سه ماهه اول سال جاری مورد ارزیابی قرار گرفت که در نهایت بانک مسکن با کسب امتیاز ۳/۵۵۳ بعد از بانک کارآفرین در رتبه دوم جای گرفت.
 
به این ترتیب، بانک های کارآفرین،مسکن،پاسارگاد،ملت،اقتصاد نوین،سامان،آینده، شهر،تجارت و رفاه کارگران،به ترتیب ۱۰ بانک برتر ایرانی از نظر موفقیت در استفاده از شبکه اجتماعی تلگرام طی سه ماه اول سال ۹۶ معرفی شدند.
 
گفتنی است در رتبه بندی نهایی بانک های برتر در تلگرام، ۵ معیار کیفیت محتوا،نفوذ محتوا،مدیریت کانال،تعداد بازدید از هر پست و همچنین میانگین تعداد پست در هر ماه مورد توجه قرار گرفت که در این خصوص کانال تلگرامی بانک مسکن طی سه ماهه اول امسال ۱۷ هزار و ۴۷۵ عضو داشته است که به دلیل میزان حضور و فعالیت در این شبکه اجتماعی حائز رتبه دوم شد.

منبع : ایران اکونومیست

همچنین ببینید

بهمنی: بانک‌ها به هر شخصی دسته چک ارائه نکنند + تشریح راهکارهای بازگشت

به گزارش پول بانک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم بازگشت اعتبار به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 2 =