خانه » بانک » بانک خصوصی » بانک سرمایه » کشف ۱۳۸۳ قلم کالای پزشکی قاچاق از سه مسافر زن

کشف ۱۳۸۳ قلم کالای پزشکی قاچاق از سه مسافر زن

به گزارش پول بانک

به گزارش ایبِنا، سه مسافر زن روز گذشته قصد داشتند پس از عبور از مرز گوربلاغ ترکیه از طریق مرز بازرگان وارد کشورمان شوند که ماموران گمرک ایران نسبت به وضعیت ظاهری این مسافران مشکوک و مقرر می شود بازرسی های بیشتری از این مسافران به عمل آید.

در بازرسی های بیشتر ماموران گمرک بازرگان موفق به کشف انواع کالای پزشکی از بدن این مسافران می شوند که این مسافران قصد داشتند به صورت قاچاق وارد کشور کنند.

ماموران گمرک در بازرسی از این سه مسافر زن ورودی موفق شدند در مجموع  تعداد؛ ۶۳۸ عدد کیسه کلوستمی بگ، ۷۲ عدد ثابت نگهدارنده کیسه کلوستمی، ۸۰ عدد چسب زخم استریلیزه شده، ۲۳ عدد کرم و ژل پزشکی و ۵۷۰ عدد آمپول سقط جنین و بدنسازی کشف و ضبط کنند.

کشفیات انواع کالای قاچاق توسط ماموران گمرک در سال گذشته به کمک سامانه های الکترونیکی، تجهیزات پیشرفته کنترلی از جمله دستگاه های ایکس ری کامیونی، سگ های موادیاب و کالایاب و همچنین ارتقای سطح آموزش ماموران در خصوص نحوه جاسازی و قاچاق کالا در مجموع ۵۶ درصد افزایش داشته است.

گمرک ایران در حال حاضر بر اساس ارزیابی نهادهای بین المللی در کشف انواع کالای قاچاق رتبه دوم و در کشف انواع مواد مخدر و پیش سازها رتبه اول دنیا را در اختیار دارد.

همچنین ببینید

تسهیلات وزارت رفاه برای زلزله‌زدگان/ برقراری بیمه بیکاری کارگران

به گزارش پول بانک به گزارش ایبِنا، علی ربیعی همزمان با بازدید از مناطق زلزله‌زده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 19 =