خانه » بانک » بانک خصوصی » بانک ایران زمین » قهرمانی نوجوانان بانک ایران زمین در مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاهی شرق و جنوب شرق کشور

قهرمانی نوجوانان بانک ایران زمین در مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاهی شرق و جنوب شرق کشور

به گزارش پول بانک

قهرمانی نوجوانان بانک ایران زمین در مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاهی شرق و جنوب شرق کشور

تیم نوجوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۶۰ امتیاز موفق به کسب رتبه نخست در گروه پرس سینه مسابقات قهرمانی باشگاهی شرق و جنوب شرق کشور شد.
به گزارش روابط عمومی بانک ایران زمین، به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ ابوالفضل علیزاده‌بیرجندی اظهار داشت: دومین دوره مسابقات پرس سینه و ددلیفت قهرمانی باشگاه‌های شرق و جنوب شرق کشور با حضور ۱۱۷ ورزشکار از ۴ استان سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان شمالی و جنوبی در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی گفت: در گروه پرس سینه نوجوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۶۰ امتیاز اول؛ چابهار با ۴۴ امتیاز دوم و ستارگان بشرویه با ۲۴ امتیاز موفق به کسب بالاترین امتیازات در این گروه شدند.
وی افزود: در ادامه این رده از مسابقات در دسته جوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۵۷ امتیاز اول، زابل با ۴۹ امتیاز دوم و بجنورد با ۲۱ امتیاز سوم و در گروه سنی بزرگسالان، اسفراین با ۵۲ امتیاز اول- اداره تعاون، کار و رفاه بیرجند با ۴۱ امتیاز دوم و ستارگان بشرویه ۲۵ امتیاز سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.
رئیس هیئت ورزش کارگری استان خراسان جنوبی بیان کرد: در گروه جوانان بانک ایران زمین بیرجند با ۳۶ امتیاز اول، چابهار با ۲۶ امتیاز دوم و کرمان با امتیاز ۱۵ سوم شد و در گروه بزرگسالان بشرویه با ۵۴ امتیاز اول، زاهدان با ۲۹ امتیاز دوم و ایران زمین بیرجند با ۲۱ امتیاز سومی این رده از مسابقات را به نفع خود ثبت کردند.

همچنین ببینید

تعامل دو طرفه با مشتریان، در شبکه های اجتماعی

به گزارش پول بانک در راستای ترسیم بانکداری آینده صورت گرفت؛ تعامل دو طرفه با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − چهار =