خانه » خبر » افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن موجب رونق تولید کشور می شود

افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن موجب رونق تولید کشور می شود

به گزارش پول بانک

محمد کاظمی، نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن بسیار ضروری است و دولت و بانک مرکزی برای کمک به تولید و صنعت کشور باید این افزایش سرمایه را مورد توجه قرار بدهند.

به گزارش ؛ محمد کاظمی، نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش سرمایه بانک صنعت و معدن بسیار ضروری است و دولت و بانک مرکزی برای کمک به تولید و صنعت کشور باید این افزایش سرمایه را مورد توجه قرار بدهند.

وی افزود: مهمترین رویکرد بانک صنعت و معدن رفع موانع و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی است وبه همین منظور اقدامات لازم را برای تسریع در ارائه تسهیلات و سرمایه درگردش به واحدهای تولیدی انجام می دهد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بیان داشت : بانک صنعت و معدن تلاش دارد تا واحدهای صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل را رونق ببخشد و به افزایش اشتغال زایی کمک کند.

نگاه بانک به مقوله صنعت و تولید در کشور یک نگاه تخصصی و پویا است و سایر بانک ها نیز باید چنین رویکردی داشته باشند.

این نماینده مردم در مجلس دهم بیان داشت: به طور کلی هدف اقتصاد مقاومتی تکیه بر تولید داخلی است وتلاش بانک صنعت و معدن در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی نیز به معنی حرکت در همین راستا است.

کاظمی گفت: تولید کشور مشکلات عدیده ای دارد که مهمترین آن، مشکلات بانک ها ، از جمله نداشتن نقدینگی، عدم وصول مطالبات معوق و نرخ بهره بالا است و باید دولت وارد عمل شود تا نرخ بهره و سود تسهیلات را سازماندهی کند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه عملکرد بانک صنعت و معدن در منطقه ما بسیار مثبت بوده است ، گفت: راه اندازی مجدد کارخانه فولاد ملایر از جمله اقدامات درخشان و قابل تقدیر بانک صنعت و معدن است.
 

منبع : ایران اکونومیست

همچنین ببینید

شبکه بانکی به مسئولیت اجتماعی خود در قبال آسیب دیدگان زلزله عمل کند

به گزارش پول بانک انتظار می رود نظام بانکی با تمام توان خود، در یاری …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 5 =