خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مینودشت آغاز می‌شود

عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مینودشت آغاز می‌شود

به گزارش پول بانک

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی :

عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مینودشت آغاز می‌شود

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت: در سال آینده، درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مینودشت کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

عملیات اجرایی درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان مینودشت آغاز می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالرحمان تاج‌الدین، در جلسه شورای اداری شهرستان مینودشت اظهار داشت: یکی از موارد پیگیری در شهرستان، احداث درمانگاه بود که این پروژه مصوب مجلس شد و در زمانی نیز کلنگ‌زنی آن صورت گرفت اما زمین اهدایی آن وضعیت مناسبی نداشت.
وی افزود: با وجود موافقت سازمان تامین اجتماعی، این موضوع به تعویق افتاد و امید داریم با تجهیز منابع مالی در سال آینده کلنگ‌زنی شود.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: بیش از ۴۲ میلیون نفر یعنی نیمی از جمعیت کشور مخاطب سازمان تامین اجتماعی هستند و بیش از ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر نیز بازنشسته و مستمری‌بگیر این سازمان هستند که با خانواده آنها ۵ میلیون نفر جزء بازنشستگان و مستمری‌بگیران محسوب می‌شوند.
وی یادآور شد: ماهانه بیش از ۶ هزار میلیارد تومان در سراسر کشور جهت حقوق بازنشستگان, مستمری بگیران و درمان توسط تامین اجتماعی پرداخت می‌شود.
معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی کشور درباره تاسیس شعبه تامین اجتماعی در شهرهای کلاله و مراوه تپه اظهار کرد: ما به دنبال دسترسی آسان مردم به خدمات و مکانیزه کردن برای کوتاه کردن مسیر دسترسی به بیمه‌شدگان هستیم تا مراجعه آنان کمتر شود و در عین حال خدمات مطلوبی دریافت کنند.
تاج‌الدین تاکید کرد: راهبرد حوزه تامین اجتماعی و وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی خدمات مطلوب به مناطق محروم و کم برخوردار است و باید شرایط این شهرها مورد ارزیابی قرار گیرد.
معاون  حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت: اعتبار درمانگاه مینودشت ۸ میلیارد تومان برآورد شده و در حال حاضر مجوز آن نیز اخذ شده و منتظر تخصیص منابع مالی در سال آینده هستیم.
تاج الدین اظهار کرد: سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد تجهیز و توسعه و عمق بخشی خدمات خود را نیز ارتقاء بخشد.

 

همچنین ببینید

خدمت رسانی به مردم در سازمان تامین اجتماعی ارزش بالایی دارد

به گزارش پول بانک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی: خدمت رسانی به مردم در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =