خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » شعبه اقماری تامین اجتماعی بخش وراوی استان فارس افتتاح شد

شعبه اقماری تامین اجتماعی بخش وراوی استان فارس افتتاح شد

به گزارش پول بانک

شعبه اقماری تامین اجتماعی بخش وراوی استان فارس افتتاح شد

با حضور مدیرکل تامین اجتماعی فارس ، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان مُهر ، شعبه اقماری وراوی به عنوان بیست و ششمین شعبه اقماری در این استان راه اندازی و افتتاح شد.

شعبه اقماری تامین اجتماعی بخش وراوی استان فارس افتتاح شد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل تامین اجتماعی فارس در مراسم افتتاحیه این شعبه گفت: سازمان تامین اجتماعی یک نهاد عمومی غیر دولتی است که به شیوه درآمد هزینه ای اداره می شود و در استان فارس ۲ میلیون ۶۳ هزار نفر تحت پوشش حمایت های آن قرار دارند.
عبدالکریم نباتی  خاطرنشان کرد: با فراهم آمدن بستر خدمات الکترونیک ماهیانه ۹۷درصد از کارفرمایان ، لیست حق بیمه کارکنان خود را بدون مراجعه حضوری و به صورت الکترونیکی به سازمان پرداخت می کنند .
وی همچنین از  اجرای طرح حذف دفترچه ها خبر داد و افزود : این طرح در تمامی مراکز درمانی ملکی سازمان کلید خورده و بیمه شدگان تنها با ارایه کدملی از خدمات درمانی سازمان بهره می برند .
نباتی با اشاره  به رشد چشمگیر میزان تعهدات بلند مدت تامین اجتماعی  در چهارسال فعالیت دولت تدبیر و امید بیان داشت : در پایان سال ۹۲ میزان پرداختی مستمری به بازنشستگان ، بازماندگان و از کارافتادگان  استان فارس مبلغی بالغ بر ۷۸۰میلیارد تومان بوده که این مبلغ در پایان سال ۹۵ با رشدی ۸۴درصدی به ۱۶۵۰میلیارد تومان افزایش یافته است .
مدیرکل تامین اجتماعی فارس ارایه خدمات نوین به بیمه شدگان و مستمری بگیران را از جمله وظایف اصلی سازمان برشمرد و تصریح کرد : تامین اجتماعی با این رویکرد به عنوان بازوی توانمند دولت محسوب می شود و امیدواریم افتتاح این شعبه اقماری نیز نقشی در جهت افزایش رضایتمندی مردم این شهر ایفا نماید.
فرماندار مهر نیز در این مراسم گفت: سازمان تامین اجتماعی جزء نهادهای پیشرو در خدمات رسانی به مردم است و تاکنون تعامل خوبی از سوی مدیر استانی این سازمان در برطرف نمودن مشکلات منطقه صورت پذیرفته است  .
شعبه اقماری تامین اجتماعی وراوی از شعبه اصلی خود(شهرستان مهر) ۲۰کیلومتر فاصله دارد و دو روز در هفته خدماتی همچون  صدور و تمدید دفترچه های بیمه تامین اجتماعی به مردم منطقه ارایه می کند.

 

همچنین ببینید

خدمت رسانی به مردم در سازمان تامین اجتماعی ارزش بالایی دارد

به گزارش پول بانک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی: خدمت رسانی به مردم در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =