خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » مشارکت در پروژه های بزرگ اقتصادی ملی/ تولید ۶۰ قلم دارو و مواد اولیه برای نخستین بار در کشور

مشارکت در پروژه های بزرگ اقتصادی ملی/ تولید ۶۰ قلم دارو و مواد اولیه برای نخستین بار در کشور

به گزارش پول بانک

تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید(گزارش ۵)؛

مشارکت در پروژه های بزرگ اقتصادی ملی/ تولید ۶۰ قلم دارو و مواد اولیه برای نخستین بار در کشور

گزارش عملکرد معاونت اقتصادی و برنامه ریزی

مشارکت در پروژه های بزرگ اقتصادی ملی/ تولید 60 قلم دارو و مواد اولیه برای نخستین بار در کشور

حوزه معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم در راستای حفظ و افزایش سرمایه های بیمه شدگان و کمک به اقتصاد ملی، اقدامات متعددی را انجام داده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، راه اندازی دبیرخانه اقتصاد مقاومتی و تدوین ۳۲ پروژه اقتصاد مقاومتی، از فعالیت های مهم حوزه معاونت اقتصادی و برنامه ریزی این سازمان است. پنج روز پس از ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی، دبیرخانه مذکور تشکیل و اقدامات لازم آغاز شد.
تدوین برنامه راهبردی و پروژه های اقتصاد مقاومتی شرکتهای تابعه برای اولین بار و با تاکید هیات مدیره و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نسبت به فراخوان تدوین برنامه راهبردی شرکتهای تابعه اقدام شد. اکثر شرکتهای تحت پوشش این سازماندارای برنامه راهبردی و پروژه اقتصاد مقاومتی هستند.
کمک به تامین مالی پروژه های مهم ملی مانند پالایشگاه ستاره خلیج فارس، انعقاد ۲۰یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی(شستا)با طرف های خارجی از دیگر اقدامات این حوزه در دولت تدبیر و امید است.
پروژه افزایش ظرفیت تولید بنزین در پالایشگاه نفت بندر عباس در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اجرا شد که موجب جلوگیری از صدور نفت و تبدیل آن به روزانه سه تا سه و نیم میلیون لیتر بنزین می شود.
تولید ۶۰ قلم دارو و مواد اولیه مورد نیاز کشور که برای اولین بار در کشور تولید شده از دیگر فعالیت های حوزه اقتصادی سازمان تامین اجتماعی است که با صرفه جویی سالانه ۸۸ میلیون دلار، ارزش تولید آنها بالغ بر ۳۰۵ میلیارد تومان می شود.
ساخت ماشین آلات "های تک" برای تولید پوکه کپسول دارویی برای نخستین بار در کشور از دیگر عملکردهای معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی  در دولت تدبیر و امید است که با این اقدام، ایران در شمار ۵ کشور تولید کننده این تجهیزات قرارگرفته است.
انعقاد قرارداد ساخت ۱۲ واگن مسافری با سازندگان داخلی که به مرحله بهره برداری رسید و انعقاد قرارداد بازسازی ۲۵۰ واگن مسافری که تا کنون ۳۹ واگن آن در مدار بهره برداری قرار گرفته است و استانداردسازی کد فعالیت اقتصادی سازمان براساس طبقه بندی بین المللی ISIC واستانداردسازی کد مشاغل بیمه¬شدگان سازمان براساس طبقه بندی بین المللی ISCO از دیگر فعالیت های مهم حوزه اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم است.

 

همچنین ببینید

پوشش بیمه ای ۳۲ هزار اتباع خارجی داخل کشور

به گزارش پول بانک گفتگو با مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی: پوشش بیمه ای …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 10 =