خانه » خبر » پرداخت سود سهامداران شرکت خدمات انفورماتیک در شعب بانک صادرات ایران

پرداخت سود سهامداران شرکت خدمات انفورماتیک در شعب بانک صادرات ایران

به گزارش پول بانک (polbank.ir)

پرداخت سود سهامداران شرکت خدمات انفورماتیک در شعب بانک صادرات ایران

سود سهامداران شرکت خدمات انفورماتیک مربوط به سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩۵ از سوی شعب بانک صادرات ایران پرداخت می شود.
به گزارش ،‌ براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت خدمات انفورماتیک سود سهام سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ١٣٩۵از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز چهار شنبه، سی و یکم خرداد ماه سال٩۶ آغاز شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوط به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت کنند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.
براساس این گزارش، پرداخت سود یاد شده، تنها توسط بانک صادرات ایران انجام می پذیرد.
شایان توجه است؛ بخش عظیمی از شرکت های فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دلیل قابلیت و ظرفیت¬های الکترونیکی مطلوب و متنوع بانک صادرات ایران از طریق این بانک پرداخت می-کنند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با ٢۴٧٢ شعبه در سراسر کشور، ۴٢۵هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، صدور حدود ۶٧ میلیون کارت الکترونیکی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین دارد.

همچنین ببینید

پورزرندی مطرح کرد: تسریع در رسیدگی به مشکلات مناطق زلزله‌زده با حمایت بانک‌ها

به گزارش پول بانک طی بازدید مدیرعامل بانک شهر به نمایندگی شبکه بانکی از مناطق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =