سرخط خبرها
خانه » خبر » سپرده بهاران در بانک قوامین به نرخ ۲۲ درصد افتتاح می شود

سپرده بهاران در بانک قوامین به نرخ ۲۲ درصد افتتاح می شود

به گزارش پول بانک (polbank.ir)

سپرده بهاران در بانک قوامین به نرخ 22 درصد افتتاح می شود

بانک قوامین در طرح بهاران خود سپرده سه ماهه ۲۲درصد افتتاح می کند.
به گزارش ،در طی چند هفته گذشته بانک قوامین تبلیغات تلویزیونی و محیطی بسیاری را در خصوص طرحهای سپرده گذاری خود انجام می‌دهد.
در تبلیغات اعلام شده است که مشتریان می‌توانند در بانک قوامین افتتاح حساب کرده و از مزایا سود سپرده گذاری کوتاه مدت با قابلیت واریز و برداشت بهره‌مند شوند.
پیگیری خبرنگار ما از شعبات این بانک حکایت از این دارد که یکی از طرح های سپرده گذاری جذاب در این بانک بهاران است.
بر اساس اعلام یکی از کارکنان این بانک طرح بهاران به منظور استفاده مشتریان دارای مبالغ بالا طرح ریزی شده است. در این طرح مشتریانی که سپرده بالای یک میلیارد ریال داشته باشند می توانند حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت سه ماهه افتتاح کنند.
نرخ سود سپرده گذاری در این طرح به میزان ۲۲درصد است و پرداخت آن همه ماهه صورت می پذیرد. گنجاندن نرخ جذاب ۲۲درصدی در سبد محصولات بانک قوامین باعث شده است که بسیاری از مشتریان برای افتتاح این نوع حساب ترغیب شود.
بر اساس آخرین بخشنامه بانک مرکزی حداکثر نرخ سود قابل پرداخت سپرده های سرمایه گذاری ۱۵درصد می باشد اما بسیاری از بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری از نرخ های فوق تخطی کرده و این نرخ هارا رعایت نمی کنند.
بانک مرکزی نیز همواره در برابر این نرخ شکنی های پی در پی سکوت اختیار کرده است. یکی از دلایل افزایش روزافزون نرخ سودهای سپرده گذاری صندوق های سرمایه گذاری در بازار سرمایه می باشد که بانکها و موسسات اعتباری در قالب این طرح سود های بالایی را به مشتریان پرداخت می کنند.

همچنین ببینید

بانک صنعت و معدن، برنده جایزه مدیریت سلامت اداری شد

به گزارش پول بانک – بانک صنعت و معدن به تندیس و لوح ششمین دوره …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =