خانه » بانک » زمزمه ادغام کارت‌های بانکی

زمزمه ادغام کارت‌های بانکی

به گزارش پول بانک

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس مطرح کرد: پیشنهاد می‌شود شبکه بانکی کشور با اتخاذ تدابیر کارشناسی و با لحاظ منافع بانک‌ها شرایط تجمیع و ادغام کارت‌های بانکی را در یک کارت فراهم کنند

زمزمه ادغام کارت‌های بانکی

به گزارش ، سیدمهدی فرشادان با تاکید بر تسهیل امور بانکی مردم با ادغام کارت‌های بانکی در یک کارت، به خانه ملت گفت: شبکه بانکی کشور با اتخاذ تدابیر کارشناسی و با لحاظ منافع بانک‌ها، شرایط تجمیع و ادغام کارت‌های بانکی را در یک کارت فراهم کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره تنوع کارت‌های بانکی در کشور بیان کرد: تعداد بالای کارت‌های اعتباری بانکی به نوعی برای مردم مشکل ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: یکی از اهداف ارائه کارت‌های اعتباری بانکی تسهیل در امور اقتصادی مشتریان است که با افزایش این کارت ها عملا مسائل جدیدی ایجاد شده است.

فرشادان ادامه داد: ادغام کارت‌های بانکی در یک کارت با لحاظ مسائل امنیتی و منافع بانک‌ها، می‌تواند به تسهیل در انجام امور بانکی مردم منتهی شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: مردم، علاوه بر کارت‌های بانکی، برای انجام امور روزمره به کارت‌هایی مانند کارت مترو، گواهینامه و سوخت نیاز دارند؛ بنابراین باید در این رابطه نیز اقداماتی برای تجمیع کارت‌ها صورت گیرد.

منبع: سرمد نیوز

همچنین ببینید

آینده ۷۰۰۰ موسسه غیر مجاز در ابهام

به گزارش پول بانک صندوق ضمانت سرمایه نهادی است که در زمان ورشکستگی بانک‌ها و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =