سرخط خبرها
خانه » بانک » زمزمه ادغام کارت‌های بانکی

زمزمه ادغام کارت‌های بانکی

به گزارش پول بانک

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس مطرح کرد: پیشنهاد می‌شود شبکه بانکی کشور با اتخاذ تدابیر کارشناسی و با لحاظ منافع بانک‌ها شرایط تجمیع و ادغام کارت‌های بانکی را در یک کارت فراهم کنند

زمزمه ادغام کارت‌های بانکی

به گزارش ، سیدمهدی فرشادان با تاکید بر تسهیل امور بانکی مردم با ادغام کارت‌های بانکی در یک کارت، به خانه ملت گفت: شبکه بانکی کشور با اتخاذ تدابیر کارشناسی و با لحاظ منافع بانک‌ها، شرایط تجمیع و ادغام کارت‌های بانکی را در یک کارت فراهم کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره تنوع کارت‌های بانکی در کشور بیان کرد: تعداد بالای کارت‌های اعتباری بانکی به نوعی برای مردم مشکل ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: یکی از اهداف ارائه کارت‌های اعتباری بانکی تسهیل در امور اقتصادی مشتریان است که با افزایش این کارت ها عملا مسائل جدیدی ایجاد شده است.

فرشادان ادامه داد: ادغام کارت‌های بانکی در یک کارت با لحاظ مسائل امنیتی و منافع بانک‌ها، می‌تواند به تسهیل در انجام امور بانکی مردم منتهی شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: مردم، علاوه بر کارت‌های بانکی، برای انجام امور روزمره به کارت‌هایی مانند کارت مترو، گواهینامه و سوخت نیاز دارند؛ بنابراین باید در این رابطه نیز اقداماتی برای تجمیع کارت‌ها صورت گیرد.

منبع: سرمد نیوز

همچنین ببینید

راهبردهای برون‌ رفت از بحران نظام بانکی؛ موسسات اعتباری غیربانکی چطور رونق می گیرند؟

به گزارش پول بانک کارشناس ارشد نظام بانکی با برشمردن راهکارهای خروج از بحران نظام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 1 =