سرخط خبرها
خانه » بانک » بانک دولتی » بانک ملی » حسین زاده مطرح کرد: بانک ملی ایران، حامی تولید ایرانی

حسین زاده مطرح کرد: بانک ملی ایران، حامی تولید ایرانی

به گزارش پول بانک
مدیرعامل بانک ملی ایران به همراه وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم افتتاح کارخانه تولید پاکت های چندلایه پدیده عرش نوین در صومعه سرا حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمدرضا حسین زاده در این بازدید با بیان اینکه شروع سرمایه گذاری برای ایجاد این کارخانه مربوط به دوره مدیریت ایشان در استان گیلان بوده گفت: خوشحالم که امروز شاهد به ثمر رسیدن سرمایه گذاری انجام شده در آن دوره هستم.
 وی افزود: بانک ملی ایران حامی تولید ایرانی است و در این مسیر از هیچ گونه کمکی دریغ نخواهد کرد.
محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این مراسم با اشاره به اینکه گیلان یکی از قطب های کشاورزی کشور است گفت: حمایت از صنایع تبدیلی و بسته بندی مرتبط با کشاورزی جزو اولویت های ماست.
 وی افزود: تا کنون محصول تولیدی این واحد از خارج وارد می شد، اما با شروع به کار آن بخشی از نیاز کشور با تولید داخلی تامین می شود.
 نعمت زاده گفت: این شرکت با کمک بانک ملی ایران شکل گرفته و به همین دلیل من از مدیرعامل بانک و همکارانشان تشکر می کنم.
گفتنی این نخستین واحد مدرن تولید پاکت های چند لایه در ایران است که تقریبا ارزش افزوده بیش از ۵۰ درصد ایجاد می کند.
 پس از ایین افتتاح شرکت صنعتی پدیده عرش نوین ، دکتر حسین زاده در جلسه شورای اداری استان گیلان ، با رویکرد اقتصاد مقاومتی ، که با حضور ، معاون اول رییس جمهور ، وزیر صنعت و معدن و تجارت ، وزیر نفت ، نماینده ولی فقیه در استان گیلان ، استاندار و جمعی از نمایندگان و مدیران استان و سرمایه گذاران و صنعت گران عمده استانی تشکیل شده بود ، حضور یافت .
لازم به ذکر است در سال ۱۳۹۶  عزم راسخ بانک  ملی ایران رفع موانع تولید و جدیت در قبال مسئولیت اجتماعی  بوده و پیگیری طرحهای مرتبط در این حوزه در اولویت امور قرار گرفته است.

همچنین ببینید

دکتر حسین زاده مطرح کرد: <br> نقش حساس بانک ملی ایران در پول رسانی سیستم بانکی کشور

به گزارش پول بانک مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر نقش مویرگی این بانک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − بیست =