خانه » بانک » موسسات مالی و اعتباری » موسسه اعتباری ملل » پیشنهاد ادغام کارت‌های بانکی/ بانک‌ها تدبیر کنند

پیشنهاد ادغام کارت‌های بانکی/ بانک‌ها تدبیر کنند

به گزارش پول بانک

به گزارش ایبِنا، سیدمهدی فرشادان با تاکید بر تسهیل امور بانکی مردم با ادغام کارت‌های بانکی در یک کارت، به خبرگزاری خانه ملت گفت: شبکه بانکی کشور با اتخاذ تدابیر کارشناسی و با لحاظ منافع بانک‌ها، شرایط تجمیع و ادغام کارت‌های بانکی را در یک کارت فراهم کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره تنوع کارت‌های بانکی در کشور بیان کرد: تعداد بالای کارت‌های اعتباری بانکی به نوعی برای مردم مشکل ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: یکی از اهداف ارائه کارت‌های اعتباری بانکی تسهیل در امور اقتصادی مشتریان است که با افزایش این کارت ها عملا مسائل جدیدی ایجاد شده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: وجود کارت‌های اعتباری الکترونیک متعدد باعث شده که عموم مردم چند کارت مختلف با خود حمل کنند که گاهی به سردرگمی در استفاده از این کارت‌ها منجر می‌شود.

فرشادان ادامه داد: ادغام کارت‌های بانکی در یک کارت با لحاظ مسائل امنیتی و منافع بانک‌ها، می‌تواند به تسهیل در انجام امور بانکی مردم منتهی شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: مردم، علاوه بر کارت‌های بانکی، برای انجام امور روزمره به کارت‌هایی مانند کارت مترو، گواهینامه و سوخت نیاز دارند؛ بنابراین باید در این رابطه نیز اقداماتی برای تجمیع کارت‌ها صورت گیرد.

منبع : ایبنا

همچنین ببینید

ریزش قیمت سکه در بازار/ دلار ۴۱۳۰ تومان

به گزارش پول بانک به گزارش خبرنگار ایبِنا، امروز در بازار آزاد (تا لحظه تنظیم این خبر) …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =