خانه » پرداخت الکترونیک » پیشنهاد ادغام همه ی کارت‌های بانکی در یک کارت

پیشنهاد ادغام همه ی کارت‌های بانکی در یک کارت

به گزارش پول بانک


عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس مطرح کرد: پیشنهاد می‌شود شبکه بانکی کشور با اتخاذ تدابیر کارشناسی و با لحاظ منافع بانک‌ها شرایط تجمیع و ادغام کارت‌های بانکی را در یک کارت فراهم کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، سیدمهدی فرشادان با تاکید بر تسهیل امور بانکی مردم با ادغام کارت‌های بانکی در یک کارت، به خبرگزاری خانه ملت گفت: شبکه بانکی کشور با اتخاذ تدابیر کارشناسی و با لحاظ منافع بانک‌ها، شرایط تجمیع و ادغام کارت‌های بانکی را در یک کارت فراهم کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره تنوع کارت‌های بانکی در کشور بیان کرد: تعداد بالای کارت‌های اعتباری بانکی به نوعی برای مردم مشکل ایجاد کرده است.

وی ادامه داد: یکی از اهداف ارائه کارت‌های اعتباری بانکی تسهیل در امور اقتصادی مشتریان است که با افزایش این کارت ها عملا مسائل جدیدی ایجاد شده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: وجود کارت‌های اعتباری الکترونیک متعدد باعث شده که عموم مردم چند کارت مختلف با خود حمل کنند که گاهی به سردرگمی در استفاده از این کارت‌ها منجر می‌شود.

فرشادان ادامه داد: ادغام کارت‌های بانکی در یک کارت با لحاظ مسائل امنیتی و منافع بانک‌ها، می‌تواند به تسهیل در انجام امور بانکی مردم منتهی شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد: مردم، علاوه بر کارت‌های بانکی، برای انجام امور روزمره به کارت‌هایی مانند کارت مترو، گواهینامه و سوخت نیاز دارند؛ بنابراین باید در این رابطه نیز اقداماتی برای تجمیع کارت‌ها صورت گیرد.

منبع : ابی نیوز ebinews.com

همچنین ببینید

تنها ۴ درصد مردم ایران بیمه عمر و زندگی دارند

به گزارش پول بانک سیدحسین سلیمی در گفتگو با خبرنگار ایبِنا درباره توسعه نیافتگی بیمه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =