سرخط خبرها
خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » تسریع در اتمام پروژه های سازمان تامین اجتماعی

تسریع در اتمام پروژه های سازمان تامین اجتماعی

به گزارش پول بانک

تامین اجتماعی در دولت تدبیر و امید(گزارش ۴)؛

تسریع در اتمام پروژه های سازمان تامین اجتماعی

گزارش عملکرد شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران

تسریع در اتمام پروژه های سازمان تامین اجتماعی

تسریع در اتمام پروژه های در حال اجرا با رویکرد تمرکز بر پروژه های اولویت دار سازمان تامین اجتماعی و پروژه های دارای پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد، از اقدامات مهم شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران در دولت یازدهم بوده است.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران از شرکت های تابعه این سازمان، توانست طی سال های ۹۳ تا ۹۵، ۷۱ پروژه اداری و درمانی با زیربنای بالغ بر ۱۸۹ هزار متر مربع را تحویل موقت و ۸۱ پروژه اداری درمانی با زیربنای بالغ بر ۲۲۵ هزار مترمربع را تحویل قطعی کند.
پروژه های افتتاح شده سازمان تامین اجتماعی در دهه مبارک فجر سال ۹۳ نسبت به مدت مشابه در سال ۹۲، ۴ برابر و نسبت به سال ۹۱، ۵ برابر افزایش داشته است.
همچنین پروژه های افتتاح شده در هفته تامین اجتماعی و هفته دولت در سال ۹۴ نسبت به دوره مشابه سال گذشته بیش از ۲ برابر رشد داشته است.
در راستای شناسایی و بهره برداری از فرصت های موجود در راستای افزایش مصالح و منافع هرچه بیشتر برای سازمان تامین اجتماعی، این شرکت اقدام به وصول بخشی از مطالبات این سازمان کرده است.
جذب سرمایه گذاری خارجی بر اساس فرصت های پسابرجام با استفاده از منابع مالی خارجی(فاینانس) یکی از اقدامات شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران بوده است که در این راستا قرارداد ساخت پروژه بیمارستان ۳۲۰تختخوابی شیراز با شرکت vamed اتریش(از طریق فاینانس) امضاء شده است که پس از تصویب و امضای هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی عملیاتی خواهد شد.

همچنین ببینید

تکمیل ارتقای هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی تا پایان سال ۹۶

به گزارش پول بانک معاون درمان سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد: تکمیل ارتقای هتلینگ بیمارستان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 2 =