خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » بازسازی بخش های بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر

بازسازی بخش های بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر

به گزارش پول بانک

بازسازی بخش های بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر

رئیس بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر گفت: بازسازی اورژانس و بخش های بستری این بیمارستان در حال انجام است.

بازسازی بخش های بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترعلی اکبر معدنی پور در خصوص روند بازسازی بخش های بیمارستان امام رضا(ع) اظهار داشت: برنامه بازسازی این بیمارستان در نیمه دوم سال ۹۵ آغاز شد و تاکنون دو بخش جراحی و داخلی بازسازی و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
وی افزود: عملیات بازسازی بخش اطفال و زنان نیز در حال انجام است و امیدواریم طی روزهای آتی به اتمام رسیده و مورد بهره برداری واقع شود.
دکتر معدنی پور با بیان اینکه بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر تنها بیمارستان غیر خصوصی این منطقه است، گفت: اورژانس این بیمارستان به دلیل حجم بالای مراجعات، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از اینرو بازسازی کامل اورژانس مطابق با استانداردهای اعتباربخشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و طرح هتلینگ در دستور کار قرار گرفت و بازسازی آن آغاز شده است.
رئیس بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا(ع) اسلامشهر اظهار امیدواری کرد با بهبود استانداردهای فضای فیزیکی این بیمارستان، گام های موثری در راستای ارتقای سطح کیفی ارائه خدمات درمانی به مردم منطقه برداشته شود.
وی با بیان اینکه زایمان بی درد در این مرکز، تحت نظارت متخصصین زنان و زایمان و بیهوشی در کنار تیم مامایی انجام می پذیرد، گفت: تمامی بی دردی ها، به روش اپیدورال که روش توصیه شده توسط وزارت بهداشت است، انجام می شود.

دکتر معدنی پور با اشاره به انجام اعمال جراحی های موفقیت آمیز در این بیمارستان اظهار داشت: طی یک عمل جراحی در بیمارستان امام رضا(ع) اسلامشهر، توده ای ۴ کیلوگرمی از شکم دختری ۱۹ ساله با موفقیت خارج شد و درحال حاضر وضعیت عمومی بیمار بسیار خوب است.

 

همچنین ببینید

ارتقای دانش اداری و تخصصی، برای پاسخگویی مطلوب به مخاطبین ضروری است

به گزارش پول بانک مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در آیین افتتاح کارگزاری رسمی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =