سرخط خبرها
خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد

ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد

به گزارش پول بانک

ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد

شرکت نفت ایرانول (از شرکت های زیرمجموعه تاپیکو از هلدینگ های سازمان تامین اجتماعی) برای نخستین بار موفق شد بیشترین رشد سود دهی عملیاتی با ١۴درصد و سود خالص با ٣٩ درصد افزایش را در بین شرکت های روانکاران نسبت به سال ١٣٩۴ به خود اختصاص دهد.

ایرانول بیشترین رشد سوددهی شرکت های تولید روغن را به خود اختصاص داد

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مهندس عیسی اسحاقی مدیر عامل شرکت نفت ایرانول در مجمع این شرکت، گزارشی از فعالیت دو ساله خود و اعضای جدید هیات مدیره به سهامداران ارائه و سهامداران از عملکرد وی در این شرکت که موجب رشد سوددهی ،اجرای پروژه های اساسی و اصلاح ساختار ، توجه به نیروی انسانی ، کاهش ٣ درصدی بهای تمام شده محصولات ، صرفه جویی و کاهش هزینه ها، افزایش سهم بازار و کاهش خام فروشی و تدوین استراتژی بلندمدت برای این شرکت شده تقدیر و تشکر کردند .
مدیرعامل شرکت نفت ایرانول گفت: طی سه سال گذشته رکورد تولید و فروش مقداری و مبلغی محصول نهایی ، سوددهی و مقدار صادرات به خصوص محصول نهایی را شکسته و سهم بازار ایرانول را حدود ۴ درصد افزایش داده ایم و خام فروشی را ٣٠ درصد کاهش و فروش مقداری محصول نهایی را ٣٠ درصد افزایش داده ایم.
مهندس اسحاقی از بهره برداری پایانه صادراتی ایرانول ، برج خنک کننده پالایشگاه آبادان و خط ریلی حمل محصولات صادراتی ظرف سه ماه آینده خبر داد و گفت : استراتژی ایرانول ١۴٠۴ بزودی نهایی و تصویب می شود که بر اساس این برنامه طی هشت سال خام فروشی ایرانول تقریبا به صفر می رسد. وی از تهیه حدود ١٢ پروژه به همراه برنامه زمانبندی شده ظرف پنج سال آینده در این شرکت خبر داد.
در این مجمع اعلام شد سود ایرانول از ١۴۵ میلیارد تومان در سال ٩۴ به ٢٠٣ میلیارد تومان در سال ٩۵ افزایش یافته که ناشی از کاهش اساسی هزینه های مالی و بهای تمام شده فروش ، تغییر در سیاست های فروش و فروش ساختمان مازاد شرکت است.

همچنین ببینید

شماره ۱۲۵ هفته نامه آتیه نو منتشر شد

به گزارش پول بانک شماره ۱۲۵ هفته نامه آتیه نو منتشر شد یکصد و بیست …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 8 =