خانه » بیمه » بیمه تامین اجتماعی » پیام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت عید سعید فطر

پیام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش پول بانک

پیام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت عید سعید فطر

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با صدور پیامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به تمامی مسلمانان، بویژه هم میهنان عزیز و بیمه شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان تحت پوشش تأمین اجتماعی تبریک گفت.

پیام مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، متن پیام صادر شده از سوی دکتر سیدتقی نوربخش بدین شرح است:

فرارسیدن فرخنده عید سعید فطر؛ عید توفیق در عبودیت و تهذیب نفس، بر همه مسلمانان جهان به ویژه هم میهنان و همکاران متدین و قدرشناس سازمان تامین اجتماعی، تبریک و تهنیت باد.

در روزهای صیام و شب‌های قیام این ماه مبارک، مردم مصمم و مشتاق مساجد و مجالس قرآن را با زمزمه‌های عارفانه خود پرآوا کردند و سبکبال از گناهان با امید به فرداهای بهتر، فرصتی حیات‌بخش برای یافتن انگیزه‌ای نو و ساختن دنیایی تازه پیدا کردند تا در روشنی عقل و توکل، با توانی برگرفته از تلاوت و نیایش، روزهای روشن‌تری را آغاز ‌کنند.

از خداوند منان قبولی طاعات مومنان را طلب می‌کنم و امیدوارم همه ما پیروان راستین امیرالمومنین علی(ع) باشیم که در این ماه عزیز و در شب قدر به رستگاری رسید.

اینجانب، فرا رسیدن عید سعید فطر، عید بندگی خدا، را به تمامی مسلمانان بویژه هم میهنان عزیز و بیمه شدگان، کارفرمایان و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی تبریک می‌گویم و قبولی عبادات آنان در ماه مبارک رمضان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

همچنین ببینید

لزوم افزایش میزان نفوذ تامین اجتماعی در گلستان

به گزارش پول بانک لزوم افزایش میزان نفوذ تامین اجتماعی در گلستان ۳۹ درصد ازجمعیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =