خانه » خبر » شعبه میدان معلم بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهرستان کاشان افتتاح شد

شعبه میدان معلم بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهرستان کاشان افتتاح شد

به گزارش پول بانک

شعبه میدان معلم کاشان (کد ۲۴۳۳) در راستای گسترش شبکه شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور دسترسی آسان و ارائه خدمات بهینه به هموطنان در استان اصفهان، طی مراسمی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مراسم افتتاح شعبه میدان معلم کاشان با حضورتلیکانی عضو هیات مدیره، نجدی مدیر امور استان ها، فرجی بازرس ویژه مدیرعامل، مشرف مدیر شعب استان اصفهان و همچنین شهردار کاشان برگزار شد.
در این مراسم، حسن تلیکانی با اشاره به نقش و جایگاه این بانک در توانمندسازی نیازمندان گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای حمایت از مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، و رفع مایحتاج ضروری نیازمندان در زمینه های ازدواج جوانان، درمان بیماری ها، اشتغالزایی و کارآفرینان گامهای موثر و شایسته ای را برداشته است.
وی افزود: این بانک با ارائه صادقانه خدمات خود در قالب عقد قرض الحسنه جایگاه ویژه ای در میان آحاد جامعه دارد و استقبال مردم از خدمات این بانک به نحوی است که در سه ماه ابتدای سال جاری نزدیک به ۱۲ درصد رشد منابع قرض الحسنه داشته است.
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در خصوص اهداف افتتاح شعبه میدان معلم بیان داشت: این شعبه با قصد و نیت ارائه خدمات ارزنده بانکداری اسلامی در بستر قرض الحسنه، تأمین نقدینگی و رفع نیازهای ضروری اشخاص حقیقی و حمایت از نیازمندان و پرداخت تسهیلات به اشخاص حقوقی که در امور خیریه فعالیت دارند، ایجاد شده است.
شایان ذکر است شعبه میدان معلم دومین شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در شهر کاشان می باشد.

منبع : ایران اکونومیست

همچنین ببینید

پورزرندی مطرح کرد: تسریع در رسیدگی به مشکلات مناطق زلزله‌زده با حمایت بانک‌ها

به گزارش پول بانک طی بازدید مدیرعامل بانک شهر به نمایندگی شبکه بانکی از مناطق …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + پنج =