سرخط خبرها
خانه » خبر » دیدار مدیرعامل پست‌بانک‌ایران با استاندار چهارمحال و بختیاری

دیدار مدیرعامل پست‌بانک‌ایران با استاندار چهارمحال و بختیاری

به گزارش پول بانک (polbank.ir)

دیدار مدیرعامل پست‌بانک‌ایران با استاندار چهارمحال و بختیاری

– دکتر فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران با قاسم سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری دیدار کرد و گفت: رسالت و اهداف این بانک به‌عنوان نهاد مالی، توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک و ارتقاء سطح معیشت در روستاهای کشور است.

به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: وی در این دیدار اظهارداشت: حضور فراگیر این بانک در مناطق روستائی و کم‌برخوردار کشور با بهره‌مندی از خدمات و ابزارهای الکترونیکی پیشرفته موجب تسهیل در امور مالی و بانکی روستائیان شده و هزینه‌های ناشی از ترددهای غیرضرور آنان را کاهش داده است.
وی با اشاره به فعالیت لحظه‌ای ۱۰هزار و ۵۰۰ شعبه و باجه خدمات‌بانکی درسطح کشور گفت: درحال حاضر یکی از اولویت‌های اصلی بانک تجهیز و به‌روزرسانی خدمات و ابزارهای الکترونیکی ازجمله؛ Cashless، دستگاه‌های خودپرداز (ATM) و پایانه فروش(POS) درسطح شعب و باجه‌های خدمات بانکی بویژه مناطق روستائی و کم‌برخوردار است.
فرحی در ادامه با اشاره به تعامل سازنده و همکاری پست‌بانک‌ایران با صندوق توسعه ملی جهت حمایت از طرح‌های توسعه‌ای و اشتغال‌زا در تمامی زمینه‌های اقتصادی در حوزه ICT افزود: نقشه جامعی برای حضور پست‌بانک در روستاها و مناطق‌محروم تهیه و آماده اجرا شده که این مهم با حمایت دستگاه‌های اجرائی از جمله استانداری با سهولت بیشتری اجرا خواهد شد.
مدیرعامل درپایان با اشاره به تأمین سرمایه در گردش فعالان واحدهای تولیدی حوزه‌های ITو ICT عنوان کرد: تأمین مالی پروژ‌ه‌های کشاورزی، دامپروری، انرژی، فعالیت‌های دانش‌بنیان و حمایت از کسب و کارهای کوچک و ورود به حوزه‌های مذکور اقدامات مؤثری است که این بانک با تمام توان خود جهت تولید و اشتغال برداشته است.

همچنین ببینید

بانک صنعت و معدن، برنده جایزه مدیریت سلامت اداری شد

به گزارش پول بانک – بانک صنعت و معدن به تندیس و لوح ششمین دوره …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + نه =