خانه » خبر » عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ایران: لازمه توسعه و بلوغ هر سازمانی،‌آموزش و یادگیری است

عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ایران: لازمه توسعه و بلوغ هر سازمانی،‌آموزش و یادگیری است

به گزارش پول بانک (polbank.ir)

عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ایران: لازمه توسعه و بلوغ هر سازمانی،‌آموزش و یادگیری است

– دکتر صباغی عضو هیأت‌مدیره پست‌بانک‌ایران درجلسه شورای اداری پست بانک استان چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه و بلوغ هر سازمانی مستلزم ‌آموزش و یادگیری است.

به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: وی دراین جلسه ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های مدیریت شعب استان و بهره‌مندی از حضور آگاهانه و استفاده از دیدگاه‌ها و نظرات همکاران، بر ارتقاء شور و نشاط کاری و تعامل و هم‌افزائی بیشتر مدیریت شعب استان‌ها با ستاد گفت: بلوغ فکری و یادگیری مستمر موجب پویائی چرخه حیات و رشد سازمان می‌شود.
وی افزود: ریسک‌پذیر بودن مدیران ارشد بانک در شرایط جهش و واقع‌شدن در سیر تکاملی یکی از خصوصیات بارز آنان در زمان حال و حتی در سنوات گذشته بوده است که موجب تثبیت بانک در شبکه بانکی و درسطح کشور شده است.
وی درپایان بر ضرورت نظارت بر روند امور توسعه‌ای بر بانک تأکید نمود و اظهارداشت: نظارت موجب جلوگیری از کوچکترین‌ غفلت‌ها می‌شود.
همچنین در این جلسه فرهاد بهمنی مدیر امور فناوری اطلاعات، داود قزلباش مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری،‌ محمود شیردل مدیر امور شعب و توسعه بازار، سیدرحمان حسین‌پور رئیس اداره کل حوزه مدیریت و روابط عمومی، محمدعلی جباری مشاور مدیرعامل و بهنام یزدانی مدیرشعب استان چهارمحال و بختیاری درخصوص خدمات بانکداری الکترونیک،‌ افزایش سرمایه، اعتبارات، نظارت مستمر بر باجه‌های خدمات‌بانکی، تجهیز شعب به ابزارهای الکترونیکی و شاخص‌های عملکردی استان توضیحات لازم را مطرح نمودند.

همچنین ببینید

غافلگیری تورمی «یلن» و «پاول»

به گزارش پول بانک تاریخ چاپ: ۱۳۹۶/۰۹/۴ شماره خبر: ۳۳۱۸۸۱۸ بزرگنمایی متن خبر معمایی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =