خانه » بانک » بانک خصوصی » بانک دی » ساعات کار بانک‌ پاسارگاد بعد از ماه مبارک رمضان اعلام شد

ساعات کار بانک‌ پاسارگاد بعد از ماه مبارک رمضان اعلام شد

به گزارش پول بانک

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط‌ عمومی بانک پاسارگاد، شعبه‌های مستقر در استان‌های تهران و البرز و همچنین شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز و شیراز، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۶ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت۷:۳۰ تا ۱۳ آماده ارایه انواع خدمات به مشتریان گرامی هستند.

همچنین شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در کیش و قشم در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۵:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۲:۳۰ پذیرای مشتریان هستند.

بر اساس این خبر، شعبه‌های بانک‌پاسارگاد، مستقر در سایر شهرها و استان‌ها، در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۳۰ در نوبت صبح و از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در نوبت عصر پاسخگوی مشتریان هستند. این شعبه‌ها در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳ خدمات بانکی را به مراجعه‌کنندگان ارایه می‌کنند.

واحدهای ستادی بانک‌پاسارگاد نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۵:۳۰ بعدازظهر و در روزهای پنج شنبه از ساعت ۷:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ بعدازظهر آماده پاسخگویی به مراجعه‌کنندگان و پشتیبانی از شعبه‌های بانک هستند.

مرکز اطلاع‌رسانی بانک‌پاسارگاد به شماره ۸۲۸۹۰ و سیستم بازخورد در سایت این بانک به نشانی www.bpi.ir آماده پاسخگویی و مشاوره در خصوص سؤالات مشتریان است.

منبع : ایبنا

همچنین ببینید

نامه آخوندی به بانک مسکن درباره ساختمان‌های مهر مناطق زلزله‌زده

به گزارش پول بانک به گزارش ایبِنا، عباس آخوندی در نامه ای به محمدهاشم بت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =