خانه » خبر » استاندار چهارمحال و بختیاری:‌ پست‌بانک‌ایران زمینه‌ساز ارتقاء تولید و توسعه اقتصادی در روستاهاست

استاندار چهارمحال و بختیاری:‌ پست‌بانک‌ایران زمینه‌ساز ارتقاء تولید و توسعه اقتصادی در روستاهاست

به گزارش پول بانک (polbank.ir)

استاندار چهارمحال و بختیاری:‌ پست‌بانک‌ایران زمینه‌ساز ارتقاء تولید و توسعه اقتصادی در روستاهاست

– پست‌بانک‌ایران بعنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه ICT توانسته است با تجمیع سرمایه‌های سرگردان در روستاها، زمینه‌ساز ارتقاء تولید و توسعه اقتصادی در این مناطق باشد.

به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: قاسم سلیمانی استاندار چهارمحال و بختیاری در نشست مشترک با خسرو فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران اظهارداشت: به منظور جلب مشارکت‌های مردمی و هدایت سرمایه‌های خرد روستائی در راستای رونق اقتصادی و ارتقاء سطح معیشت روستاها و مناطق کم‌برخوردار می‌بایست حساب دهیاری‌ها به این بانک منتقل شود.
وی افزود: پست‌بانک‌ایران با همکاری صندوق توسعه ملی در راستای رفع موانع‌ تولید با پرداخت تسهیلات به طرح‌های دارای توجیه اقتصادی موجب اشتغال، رونق تولید و ارتقای وضعیت اقتصادی در روستاها شده است.
سلیمانی در ادامه اظهار داشت: تجمیع منابع درآمدی در روستاها و مناطق کم‌برخوردار و سرمایه‌گذاری آن در بخش‌های کشاورزی، ‌دامپروری، صنایع کوچک و تبدیلی و راه‌اندازی کارگاه‌های بسته‌بندی می‌تواند موجب مهاجرت‌زدائی، کاهش نرخ بیکاری و افزایش شاخص‌های توسعه‌ای در بخش‌های مختلف و تسریع در توسعه روستاها شود.
استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان ضمن قدردانی از حضور پست‌بانک‌ایران درسطح کشور بویژه در روستاها و مناطق کم‌برخوردار در راستای عدم فعالیت سایر بانک‌ها به‌جهت عدم توجیه اقتصادی در این مناطق عنوان کرد: حمایت این بانک از روستائیان و اقشار کم‌برخوردار در راستای تجهیز روستاها به خدمات بانکداری الکترونیک منجر به کاهش شکاف اقتصادی این مناطق شده که امیدواریم این مهم با روندصعودی ادامه داشته باشد.

همچنین ببینید

غافلگیری تورمی «یلن» و «پاول»

به گزارش پول بانک تاریخ چاپ: ۱۳۹۶/۰۹/۴ شماره خبر: ۳۳۱۸۸۱۸ بزرگنمایی متن خبر معمایی که …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 9 =