خانه » خبر » معاون بیمه ایران: زائران حج تمتع زیرپوشش کامل قرار گرفتند

معاون بیمه ایران: زائران حج تمتع زیرپوشش کامل قرار گرفتند

به گزارش پول بانک (polbank.ir)

معاون بیمه ایران: زائران حج تمتع زیرپوشش کامل قرار گرفتند

معاون فنی بیمه ایران گفت : طبق قرارداد با سازمان حج و زیارت ،همه هموطنانی که امسال به حج تمتع مشرف می شوند ، زیرپوشش کامل بیمه قرار دارند.
به گزارش ،محمد حیدری افزود: به این ترتیب حاجیان ۴۸ ساعت قبل از خروج از کشور، ۴۵ روز اقامت در عربستان و ۷۲ ساعت پس از مراجعت به کشور زیرپوشش بیمه هستند.
وی با بیان اینکه این بیمه شامل ۳ نوع بیمه عمر و حوادث، درمان و بار همراه مسافر است، افزود: براساس قرارداد مربوط به بیمه حادثه ، اگر حاجی به صورت عادی فوت کند ۲۰ میلیون تومان پرداخت خواهد شد و اگر بر اثر حادثه فوت کند این پرداختی تا ۲۷۰ میلیون تومان افزایش می یابد.
حیدری گفت : بر اساس بیمه درمان اگر حاجی بر اثر بیماری یا حادثه مصدوم شود که نیاز به بستری در بیمارستان باشد تا ۲۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه قرار دارد.
وی افزود: اگر بیماری جزیی باشد بابت هزینه ویزیت، دارو و جراحی های کوچک تا ۲ میلیون تومان و در مجموع تا ۲۲ میلیون تومان هزینه درمان پرداخت خواهد شد.
معاون فنی بیمه ایران با بیان اینکه ، مسئولیت بار همراه مسافر نیز بیمه شده است، گفت: بار همراه حاجیان در رفت تا یک میلیون تومان و در برگشت تا دو میلیون تومان زیرپوشش بیمه قرار دارد.
حیدری با بیان اینکه نمایندگان بیمه ایران در کنار کارگزاران سازمان حج و زیارت در مدینه و مکه مستقر هستند و خدمات رسانی را به حاجیان عزیز ، سازماندهی می کنند افزود: اگر برای حاجیان در طول این سفر معنوی اتفاقی بیفتد ، فقط کافی است که به رئیس کاروان اطلاع داده شود و بعد از آن کارهای بیمه ای حاجی با هدایت نمایندگان بیمه ایران در عربستان و ایران انجام خواهد شد.

همچنین ببینید

موزه بانک ملی، سقفی به بلندای آسمان

به گزارش پول بانک بانک ملی ایران برای توسعه موزه برنامه های گسترده ای در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =