خانه » خبر » اعلام آمادگی شهرداری شهرکرد برای ارائه گستره کارت شهروندی بانک شهر

اعلام آمادگی شهرداری شهرکرد برای ارائه گستره کارت شهروندی بانک شهر

به گزارش پول بانک

شهرداری شهرکرد در خصوص ارائه گسترده خدمات بانک شهر از طریق کارت شهروندی در این شهر اعلام آمادگی کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مهرداد میرزائیان، مدیر حمل و نقل عمومی شهرداری شهرکرد با اشاره به خدمات قابل ارائه توسط کارت شهروندی اظهار کرد: این کارت، یک خدمت واقعا ارزنده است که توسط این بانک در حال پیاده سازی در تمامی استان‌هاست طی ملاقاتی که با مدیر عامل انجام شده آمادگی کامل شهرداری شهرکرد برای عملیاتی شدن این طرح به وی اعلام شده است.
وی افزود: در صورت همکاری بانک شهر، این سازمان تمامی زیر ساخت‌ها را برای پیاده سازی هرچه بهتر این طرح انجام خواهد داد، ضمن آن‌که در مورد خدمات دیگر شهرداری نیز در حال مذاکره با بانک شهر هستیم.
میرزائیان خاطر نشان کرد: بانک شهر در خصوص پروژه های عمرانی به شهرداری شهرکرد بسیار کمک کرده است و این حمایت‌ها در توسعه شهری کاملا مشهود است و امیدواریم که در پروژه های حمل و نقل شهری نیز به این حد از شکوفایی با حضور بانک شهر برسیم.
وی، دریافت تسهیلات جهت نوسازی و تجهیز ناوگان اتوبوسرانی را از دیگر خدمات این بانک دانست و افزود: درحوزه مسئولیت اجتماعی نیز بانک شهر سرآمد همه بانک‌هاست و حضور شهرنت‌ها و انواع خدمات الکترونیک، تردد های مردم را برای انجام امور بانکی و انتظار در صفوف طولانی بانک‌ها کمتر کرده است که این مورد به خودی خود از ترافیک و به تبع آن از آلودگی هوا که معضلی جدی است، کاسته است.
میرزائیان در ادامه با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی بیشتر در خصوص خدمات بانک شهر تصریح کرد: خدمات این بانک محدود به ارائه خدمات به شهرداری ها نیست و بانک شهر می تواند با کشف نیازهای موجود در هر شهر و تمرکز برای حل تخصصی آن مشکلات در قالب امور بانکداری به صورت تخصصی گام بردارد.

منبع : ایران اکونومیست

همچنین ببینید

رتبه اول بانک ملت در اعطای وام در استان مرکزی

به گزارش پول بانک افشون گفت: بانک ملت در میزان پرداخت تسهیلات رتبه نخست استان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =