خانه » بیمه » بلوغ تعالی سازمانی بیمه ایران ارزیابی شد

بلوغ تعالی سازمانی بیمه ایران ارزیابی شد

به گزارش پول بانک ( polbank.ir )

سطح بلوغ و اظهارنامه تعالی سازمانی شرکت سهامی بیمه ایران که بر اساس الزامات مدل تعالی سازمانیِ  EFQM  تهیه و به دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی ارسال شده بود، توسط ارزیابان این دبیرخانه مورد بررسی قرار گرفت.

اکبر افتخاری، عضو هیأت مدیره و معاون برنامه‌ریزی و نوآوری شرکت بیمه ایران با اعلام این خبر گفت: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با دبیرخانه جایزه تعالی سازمانی و پس از ارزیابی انفرادی اظهارنامه تعالی بیمه ایران، گروه ارزیابی ۶ نفره این دبیرخانه از ششم تا نهم دی‌ماه جاری در ساختمان مرکزی شرکت حاضر شدند و در جلسات فشرده‌ای با مدیران و کارشناسان شرکت، نسبت به بررسی و صحه‌گذاری مطالب  ارایه شده در اظهارنامه تعالی بیمه ایران و رفع ابهامات احتمالی اقدام کردند.

او افزود: حضور بیمه ایران در این فرایند از سال ۱۳۸۸ آغاز و منجر به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی در همان سال شد. هم‌چنین بیمه ایران در سال‌های ۱۳۸۹ تقدیرنامه ۲ ستاره، در سالهای ۱۳۹۰ و ۱۳۹۲ تقدیرنامه ۳ ستاره و در سال ۱۳۹۴ تقدیرنامه ۴ ستاره را از جایزه ملی تعالی سازمانی دریافت کرد.

جایزه تعالی سازمانی توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود و طی آن عملکرد و دستاوردهای سازمان‌ها در زمینه‌هایی مانند رهبری، استراتژی، مدیریت منابع انسانی؛ تأمین کنندگان و شرکاء؛ مالی؛ منابع و مصارف؛ تکنولوژی؛ دانش و اطلاعات؛ فرایندها، تولید، توسعه و بهبود محصولات و خدمات، بازاریابی، خدمات مشتریان؛ مسؤولیت‌های اجتماعی و … را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

روابط عمومی

همچنین ببینید

بیمه رازی تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران گرفت

به گزارش پول بانک بیمه رازی تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران گرفت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =