خانه » بیمه » بلوغ تعالی سازمانی بیمه ایران ارزیابی شد

بلوغ تعالی سازمانی بیمه ایران ارزیابی شد

به گزارش پول بانک ( polbank.ir )

سطح بلوغ و اظهارنامه تعالی سازمانی شرکت سهامی بیمه ایران که بر اساس الزامات مدل تعالی سازمانیِ  EFQM  تهیه و به دبیرخانه جایزه ملی تعالی سازمانی ارسال شده بود، توسط ارزیابان این دبیرخانه مورد بررسی قرار گرفت.

اکبر افتخاری، عضو هیأت مدیره و معاون برنامه‌ریزی و نوآوری شرکت بیمه ایران با اعلام این خبر گفت: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با دبیرخانه جایزه تعالی سازمانی و پس از ارزیابی انفرادی اظهارنامه تعالی بیمه ایران، گروه ارزیابی ۶ نفره این دبیرخانه از ششم تا نهم دی‌ماه جاری در ساختمان مرکزی شرکت حاضر شدند و در جلسات فشرده‌ای با مدیران و کارشناسان شرکت، نسبت به بررسی و صحه‌گذاری مطالب  ارایه شده در اظهارنامه تعالی بیمه ایران و رفع ابهامات احتمالی اقدام کردند.

او افزود: حضور بیمه ایران در این فرایند از سال ۱۳۸۸ آغاز و منجر به دریافت گواهینامه تعهد به تعالی سازمانی در همان سال شد. هم‌چنین بیمه ایران در سال‌های ۱۳۸۹ تقدیرنامه ۲ ستاره، در سالهای ۱۳۹۰ و ۱۳۹۲ تقدیرنامه ۳ ستاره و در سال ۱۳۹۴ تقدیرنامه ۴ ستاره را از جایزه ملی تعالی سازمانی دریافت کرد.

جایزه تعالی سازمانی توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود و طی آن عملکرد و دستاوردهای سازمان‌ها در زمینه‌هایی مانند رهبری، استراتژی، مدیریت منابع انسانی؛ تأمین کنندگان و شرکاء؛ مالی؛ منابع و مصارف؛ تکنولوژی؛ دانش و اطلاعات؛ فرایندها، تولید، توسعه و بهبود محصولات و خدمات، بازاریابی، خدمات مشتریان؛ مسؤولیت‌های اجتماعی و … را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

روابط عمومی

همچنین ببینید

دستورالعمل جدید بیمه شخص ثالث

به گزارش پول بانک ۱۰:۰ – ۱۳۹۶/۸/۱کد خبر: ۲۰۶۱۰۳ در دستورالعمل جدید بیمه شخص ثالث …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 5 =