خانه » بانک » بانک دولتی » بانک پست بانک » پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت سالروز تاسیس پست بانک ایران

پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت سالروز تاسیس پست بانک ایران

به گزارش پول بانک، در این پیام، آمده است:

پست بانک ایران یکی از ثمرات انقلاب اسلامی می باشد، که در اول دی ماه ۲۱ سال پیش و به منظور توسعه و عدالت در ارائه خدمات بانکی در روستاها و مناطق کمتر برخوردار ایجاد شده است.
از مهمترین وظایف این بانک، خرده بانکداری و جمع آوری منابع و پس اندازهای خرد در سطح کشور و همچنین تامین مالی و اعطای تسهیلات کوچک به منظور توسعه اشتغال پایدار در مناطق کم برخوردار و روستایی است.
پست بانک با داشتن گسترده ترین شبکه بانکی و بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ نقطه تماس در سراسر کشور، به ارائه خدمات پولی و بانکی می پردازد که این امر گامی درجهت تحقق عدالت اجتماعی می باشد.
پست بانک با ارتقای جایگاه خویش به بانک توسعه ای و تخصصی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، نقش مهمی در کاهش شکاف دیجیتالی و توسعه فناوری و کسب و کارهای نوپای حوزه ICT ایفا می نماید که در نهایت این مهم منجر به ایجاد و توسعه اشتغال پایدار در این بخش خواهد شد.
قطعاً این بانک درمسیر رشد و بالندگی خود همچنان به تلاش وکوشش خستگی ناپذیر همکاران خود نیاز دارد.
ضمن تبریک این روز به همه همکارانم در پست بانک ایران، انتظار دارم خدمت و رضایت‌‌مندی مردم عزیز کشورمان، مخصوصاً در مناطق کم برخوردار و محروم را با بهره برداری از آخرین امکانات و ابزارها ی بانکی، سرلوحه کار خود قرارداده و در شکوفایی و آبادانی ایران عزیز اسلامی، کوشا باشند.

منبع : پایگاه خبری نقدینه

همچنین ببینید

ترامپ ایرانی های مقیم آمریکا را به فکر خروج دارایی ها از ایران انداخت

به گزارش پول بانک  پس از آنکه در سال گذشته میلادی تحریم های غرب علیه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پنج =