خانه » بانک » سیستان و بلوچستان پتانسیل عظیمی در حوزه منابع قرض الحسنه دارد

سیستان و بلوچستان پتانسیل عظیمی در حوزه منابع قرض الحسنه دارد

به گزارش پول بانک

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران:

سیستان و بلوچستان پتانسیل عظیمی در حوزه منابع قرض الحسنه دارد

چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۲

کد مطلب: ۴۹۱۱۶

Share/Save/Bookmark

: مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد شعب، شناسایی ظرفیت و پتانسیل های موجود و اقدامات انجام شده در زمینه جذب منابع، تخصیص بهینه مصارف و پیگیری وصول مطالبات به استان سیستان و بلوچستان سفر کرد.

پایگاه خبری به نقل از روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این سفر، شعب مرکزی، زیبا شهر، دانشگاه، میرزای شیرازی، خرمشهر، جمهوری و شعب شهر زاهدان توسط مدیرعامل بازدید شد.مرتضی اکبری در بازدید از شعبه دانشگاه و جمهوری، با پرداخت پاداش از زحمات پرسنل ساعی که رضایتمندی مشتریان و ارائه خدمات مطلوب به آنان را به همراه داشته قدردانی نمود.

همچنین از دوایر ستادی مدیریت استان بازدید به عمل آمد و نشست هم اندیشی با حضور مدیرعامل در محل سالن جلسات ساختمان سرپرستی برگزار گردید.

مرتضی اکبری در این جلسه بر اهمیت مدیریت و نظارت دقیق بر منابع، تلاش برای جذب سهم بیشتری از بازارهای موجود و ارائه مطلوب تر خدمات بانکی و تسهیلات به نیازمندان واقعی جامعه تاکید کرد.

وی با اشاره به لزوم چابک سازی روند بررسی و ارائه تسهیلات قرض الحسنه به مشتریان، اهتمام همکاران به منظور تحقق اهداف استان در فرصت باقی مانده از سال را خواستار شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در این نشست هم اندیشی برخورد مناسب کارکنان و اطلاع رسانی مطلوب خدمات بانک به مشتریان را عملی مثبت در جذب منابع شعب دانست و بیان داشت: عملکرد مناسب همکاران در این ۲ بخش می تواند زمینه برتری و مزیت بانک قرض الحسنه مهر ایران را فراهم نماید.

در این جلسه، مسعودی مدیر شعب استان سیستان و بلوچستان نیز گزارشی از عملکرد سال ۹۵ شعب و رشد منابع استان نسبت به پایان سال ۹۴ ارائه نمود.

وی ضمن تشکر از اجرایی شدن طرح تسهیلاتی با کارمزد صفر تا ۴ درصد، افزایش سقف تسهیلات قرض الحسنه، تبدیل وضعیت پرسنل خدماتی قبول شده در آزمون ارتقاء و انتصاب و توجه به رفاهیات پرسنل استان که در شرایط آب و هوایی سخت و ناسالم تلاش می کنند را خواستار شد.

در پایان، روسای شعب و دوایر ستادی استان سیستان و بلوچستان عملکرد و بیان مشکلات و پیشنهادات موجود پرداختند و رهنمودهای لازم توسط مدیرعامل و روسای ادارات مرکزی ارائه گردید.

شایان ذکر است، توکلی مدیر امور استان ها، حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی و اخوان رئیس اداره اعتبارات و بین الملل در این جلسه حضور داشتند.

منبع : اخبار بانک

همچنین ببینید

تراکنش های بانکی بی‌هویت فسادزاست

به گزارش پول بانک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تراکنش مالی ۷۰درصدی در سیستم بانکی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + چهارده =