خانه » بانک » کارگاه آشنایی با تعالی منابع انسانی

کارگاه آشنایی با تعالی منابع انسانی

به گزارش پول و بانک

مرکز مالی ایران دوره آموزشی « آشنایی با استاندارد ۳۴۰۰۰ تعالی منابع انسانی» را ۱۸ آذر ماه سال جاری برگزار می‌کند.


()،هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی شرکت‌های بازار سرمایه با شاخص‌های استاندارد منابع انسانی است تا با آسیب‌شناسی بخش منابع انسانی خود، اقدامات منسجم و کارایی را اتخاذ کنند.

این دوره آموزشی با هدف آشنایی با مباحث منابع انسانی در بازار سرمایه، معرفی استاندارد، آسیب شناسی فرایندهای بیست‌گانه، سنجش و آسیب‌شناسی نگرش‌ها و نتایج، روش آسیب‌شناسی و عارضه‌یابی و … طراحی شده ‌است.

شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی به صورت تخصصی با استاندارد ۳۴۰۰۰ تعالی منابع ‌انسانی آشنا می‌شوند و می‌توانند بر مبنای شاخص‌های آن منابع انسانی شرکت خود را مدیریت کنند.
آرین قلی‌پور استاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و از دانشمندان برتر علوم انسانی کشور تدریس این دوره آموزشی را بر عهده دارد.

مدیران و کارشناسان منابع انسانی ارکان بازار سرمایه، تامین سرمایه‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها، کارگزاری‌ها، مشاوران سرمایه‌گذاری، سبدگردان‌ها و شرکت‌های ثبت شده در بورس و فرابورس از مخاطبان این دوره آموزشی هستند.

در پایان دوره آموزشی گواهینامه حضور در دوره از سوی مرکز مالی ایران به شرکت کنندگان اعطاء می‌شود. علاقه‌مندان می توانند برای ثبت نام و حضور در این کارگاه آموزشی به نشانی www.ifc.ir (بخش آموزش) مراجعه کرده یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۷۲۴۳۴۳ تماس بگیرند.

منبع : بنکر

همچنین ببینید

پاسخ IFRS به استعلام سازمان حسابرسی در مورد صورت های مالی بانک ها

به گزارش پول بانک سازمان حسابرسی با اعلام اختلاف نظر با بانک مرکزی در صورت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =