خانه » بیمه » جلسه هماهنگی بیمه زائرین اربعین حسینی برگزار شد

جلسه هماهنگی بیمه زائرین اربعین حسینی برگزار شد

به گزارش پول و بانک

 

جلسه هماهنگی بیمه زائرین اربعین حسینی برگزار شد

جلسه هماهنگی بیمه زائرین اربعین حسینی

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۲ 

جلسه هماهنگی بیمه زائرین اربعین حسینی با حضور دکتر جواد ناصریان معاون وزیر کشور، حمیدرضا گودرزی سخنگوی ستاد اربعین حسینی، دکتر بیژن صادق نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، دکتر سیدداود حسینی معاون فنی بیمه های اشخاص و جمعی از مدیران وزارت کشور و بیمه دانا برگزار شد.

به گزارش ” رویکرد “ به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، در این جلسه ضمن بررسی و پیش بینی مسائل و مشکلاتی که طی سال های گذشته که زائرین با آن روبرو بوده اند، مقرر شد ضمن رفع موانع پیش رو اقدامات اساسی در جهت بهبود ارائه خدمات به زائرین انجام شود.

گفتنی است، در این جلسه مسئولین بر شیوه های اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم تأکید داشتند و مقرر شد جهت رفاه حال زائرین، بیمه دانا با کمک سایر دست اندرکاران این مراسم جهانی نیروهایی را در مراکز درمانی کشور عراق جهت انجام امور درمانی زائرین مستقر نماید تا در صورت مواجهه زائرین با شرایط غیرقابل پیش بینی بتوانند اقدامات معمول را به عمل آورند.

بر اساس این گزارش، دکتر صادق با اشاره به راه اندازی دفاتر خدمات رسانی بیمه دانا در کشور عراق گفت: در حال حاضر دفاتر بیمه دانا در شهرهای کربلا، کاظمین و نجف راه اندازی شده است که طی روزهای آینده دفاتری در شهرهای حله و کوت نیز ایجاد خواهد شد.

خاطرنشان می سازد،درحال حاضردراستان هایی که سرکنسولگری عراق فعال است شعب بیمه دانا خدمات بیمه ای به زائرین ارائه می کنند.

Share/Save/Bookmark

کد مطلب: ۸۴۳۰۷

 

 

منبع : رویکرد

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه ضوابط مربوط به بیمه مشترک

به گزارش پول بانک شورای‌عالی بیمه در اجرای ماده ۱۷ قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + شانزده =