خانه » خبر » کارگاه آشنایی با استاندارد ۳۴۰۰۰ تعالی منابع انسانی برگزار می‌شود

کارگاه آشنایی با استاندارد ۳۴۰۰۰ تعالی منابع انسانی برگزار می‌شود

به گزارش پول و بانک

 

با حضور دکتر آرین قلی‌پور؛

کارگاه آشنایی با استاندارد ۳۴۰۰۰ تعالی منابع انسانی برگزار می‌شود

کارگاه آشنایی با استاندارد ۳۴۰۰۰تعالی منابع انسانی

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۱ 

مرکز مالی ایران دوره آموزشی « آشنایی با استاندارد ۳۴۰۰۰ تعالی منابع انسانی» را ۱۸ آذر ماه سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش ” رویکرد “ به نقل از روابط عمومی مرکز مالی ایران، هدف از برگزاری این دوره آموزشی آشنایی شرکت‌های بازار سرمایه با شاخص‌های استاندارد منابع انسانی است تا با آسیب‌شناسی بخش منابع انسانی خود، اقدامات منسجم و کارایی را اتخاذ کنند.
این دوره آموزشی با هدف آشنایی با مباحث منابع انسانی در بازار سرمایه، معرفی استاندارد، آسیب شناسی فرایندهای بیست‌گانه، سنجش و آسیب‌شناسی نگرش‌ها و نتایج، روش آسیب‌شناسی و عارضه‌یابی و … طراحی شده ‌است.
شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی به صورت تخصصی با استاندارد ۳۴۰۰۰ تعالی منابع ‌انسانی آشنا می‌شوند و می‌توانند بر مبنای شاخص‌های آن منابع انسانی شرکت خود را مدیریت کنند.
آرین قلی‌پور استاد دانشکده مدیریت دانشگاه تهران و از دانشمندان برتر علوم انسانی کشور تدریس این دوره آموزشی را بر عهده دارد.
مدیران و کارشناسان منابع انسانی ارکان بازار سرمایه، تامین سرمایه‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها، کارگزاری‌ها، مشاوران سرمایه‌گذاری، سبدگردان‌ها و شرکت‌های ثبت شده در بورس و فرابورس از مخاطبان این دوره آموزشی هستند.
در پایان دوره آموزشی گواهینامه حضور در دوره از سوی مرکز مالی ایران به شرکت کنندگان اعطاء می‌شود. علاقه‌مندان می توانند برای ثبت نام و حضور در این کارگاه آموزشی به نشانی www.ifc.ir (بخش آموزش) مراجعه کرده یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۷۲۴۳۴۳ تماس بگیرند.

Share/Save/Bookmark

کد مطلب: ۸۴۲۶۶

 

 

منبع : رویکرد

همچنین ببینید

خسارت مدارس تحت پوشش سرپل ذهاب پرداخت شد

به گزارش پول بانک با حضور و نظارت مستقیم معاونت فنی بیمه معلم، چک خسارت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 13 =