خانه » بیمه » همکاری سازمان تامین اجتماعی با گروههای متخصص پزشکی خارجی موجب انتقال دانش پزشکی به کشور می شود

همکاری سازمان تامین اجتماعی با گروههای متخصص پزشکی خارجی موجب انتقال دانش پزشکی به کشور می شود

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی:

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: همکاری سازمان تامین اجتماعی با گروههای متخصص پزشکی اقدام ارزشمندی است که موجب انتقال دانش و تجربیات نوین حوزه درمانی به کشور می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمد نعیم امینی فرد با اشاره به ورود پزشکان متخصص قلب خارجی به کشور و همکاری با بیمارستان شهید دکتر لواسانی اظهار داشت: مطلع شدیم این گروه خدمات روزآمدی در حوزه جراحی های قلب کودکان ارائه می دهد.

نماینده ایرانشهر، سرباز و فنوج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی دومین تولید کننده و اولین خریدار خدمات سلامت در کشور است، اظهار داشت: خدمات ارائه شده توسط این سازمان با کیفیت است و موازین علمی در آنها رعایت می شود.

دکتر امینی فرد اظهار امیدواری کرد: همکاری های سازمان تامین اجتماعی با متخصصان حوزه پزشکی جهان تداوم داشته باشد و ورود این متخصصان توأم با انتقال موثر دستاوردهای نوین باشد.

گفتنی است، یک تیم پزشکی متشکل از اعضای خبره و برجسته انجمن جراحان قلب اروپا و آمریکا به مدت ۲هفته از هشتم آبان ماه در بیمارستان شهید دکتر لواسانی تهران مستقر می شوند و در قالب همکاری های علمی به ارائه مشاوره های تخصصی خواهند پرداخت .


 


منبع

همچنین ببینید

مقالات قابل ارائه و پوستری بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه معرفی شدند

به گزارش پول بانک مقالات قابل ارائه و پوستری بیست و چهارمین همایش بیمه و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + سیزده =