خانه » بیمه » هزینه ماهانه ۴۲میلیارد تومان سازمان تامین اجتماعی در استان قم

هزینه ماهانه ۴۲میلیارد تومان سازمان تامین اجتماعی در استان قم

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

مدیرکل تامین اجتماعی قم اعلام کرد:

مدیر کل تامین اجتماعی قم با بیان این که ۳۹ هزار و ۱۸۷ نفر مستمری بگیر تامین اجتماعی در استان قم تحت پوشش هستند، اعلام کرد: این سازمان ماهانه حدود ۴۲ میلیارد تومان بابت تعهدات بلند مدت و کوتاه مدت، بیمه بیکاری به بیمه شدگان وبازنشستگان این استان پرداخت می کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید مجتبی موسوی در سومین نشست مشترک با اعضای هیات مدیره کانونهای بازنشستگی کارگری و همکار تامین اجتماعی استان در سال ۹۵، هدف از اجرای طرح پرداخت متمرکز حقوق بازنشستگان را ساماندهی سیستم داده ها و عدالت در پرداخت مستمری ها دانست و افزود: با اجرای کامل این طرح، حقوق تمام بازنشستگان تامین اجتماعی در فاصله زمانی ۲۰ تا ۲۷ هرماه بصورت متمرکز و توسط سازمان مرکزی به حساب آنان واریز می شود.

مدیرکل تامین اجتماعی قم از افزایش جمعیت تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی استان در ۳ سال اخیر به ۷۵۳ هزار نفرخبر داد و افزود: علی رغم افزایش هزینه ها و ارائه تعهدات و خدمات مختلف، تمام تلاش کارکنان تامین اجتماعی این است که بتوانیم تعهدات را در زمان خود و به بهترین کیفیت ارائه کنیم.

موسوی از مدیران و مسئولان نهادهای حاکمیتی استان درخواست کرد با توجه به اشراف کامل آنان بر وضعیت سازمان تامین اجتماعی،ا ین اداره کل را در مسیر وصول به موقع حق بیمه و در نتیجه افزایش کیفیت خدمات رسانی به بیمه شدگان قم یاری و حمایت کنند.

مدیرکل تامین اجتماعی قم با بیان این که پاسخگویی صریح، شفاف، سریع و مبتنی بر قانون از سیاستهای اصلی خدمت رسانی در مجموعه ادارات کل و شعب تامین اجتماعی است، گفت: تکریم مخاطبان بویژه بازنشستگان وظیفه ماست.

رییس کانون بازنشستگان کارگری استان قم نیز در این نشست گفت: کانون بازنشستگان کارگری قم کانون نمونه در سطح کشور بوده و خدمات مختلف اداری، رفاهی و فرهنگی به بازنشستگان و مستمری بگیران ارائه می کند.

محمدفاضل ترکمان افزود:در نیمه نخست امسال ۱۵۰ بازنشسته به همراه خانواده شان به عتبات عالیات اعزام شدند و تا پایان امسال نیز یک کاروان ۵۰ نفری دیگر اعزام خواهند شد.

وی اعزام بازنشستگان به همراه خانواده به مشهد مقدس را هم در قالب «طرح کرامت رضوی»سازمان تامین اجتماعی ذکر کرد و اظهار داشت:در شش ماهه نخست امسال۳۰۰ بازنشسته تامین اجتماعی قم به طور رایگان به مشهد مقدس اعزام شدند و برنامه های مختلف فرهنگی در مشهد مقدس برای آنان به اجرا در آمد.

شهباز اشرفی، رییس کانون بازنشستگان همکار در این نشست گفت: مجموعه بیمه ای تامین اجتماعی استان قم همراهی خوبی با بازنشستگان داشته و ما قدردان زحمات آنها هستیم.


 


منبع

همچنین ببینید

تصویب آیین‌نامه ضوابط مربوط به بیمه مشترک

به گزارش پول بانک شورای‌عالی بیمه در اجرای ماده ۱۷ قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − دو =