خانه » خبر » مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد معرفی شد

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد معرفی شد

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک


به گزارش پایگاه خبری نقدینه، جلسه معارفه مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد با حضور اعضا هیئت مدیره موسسه اعتباری ثامن و سرمایه‌گذاری سامان مجد، مدیران و معاونان شرکت برگزار شد.


محمدابراهیم پورزرندی، مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن در این جلسه با تشکر از زحمات محمد جواد سلیمی مدیرعامل سابق شرکت ،بر اهمیت و جایگاه شرکت سامان مجد به‌عنوان بازوی مالی “ثامن” تأکید و اظهار داشت: پویایی، حرکت و توسعه همه‌جانبه اقتصادی از ویژگی‌های اصلی بازارهای مالی است که امروزه با بهره‌گیری از ابزارهای مالی جدیدی همانند گروه‌های مالی و تخصصی، شرکت‌ها و سهامداران مناسب‌ترین گزینه را با توجه به توان مالی، میزان سود پیش‌بینی‌شده از فعالیت‌های اقتصادی آینده و میزان ریسک‌پذیری‌شان انتخاب می‌کنند.


پورزرندی ادامه داد: با توجه به ماهیت بازارهای پول که بازار مطالبات کوتاه‌مدت با گرایش به ابزارهای مالی با خاصیت نقد شوندگی سریع است و به دلیل ماهیت کوتاه‌مدت خود تبدیل به وجوه جمع‌آوری‌شده‌ای می‌شود که امکان سرمایه‌گذاری مالی را دارا نیست. نیازمند وجود گروه‌های مالی و تخصصی مانند شرکت سامان مجد به‌منظور برنامه‌ریزی، تأمین مالی و استفاده از وجوه جمع‌آوری‌شده درزمینه فعالیت‌های متنوع و پربازده اقتصادی هستیم.


مسعود غلام‌زاده مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد با تشکر از اعضای هیئت‌مدیره، به ترسیم فضای اقتصادی و بازار مالی و جایگاه موسسه اعتباری ثامن و شرکت سامان مجد در این فضای رقابتی پرداخت.


غلام‌زاده با عنوان اینکه نوآوری در بازارهای مالی همراه با معرفی ابزارهای جدید، کارایی بازارهای مالی را دوچندان می‌کند، افزود: نهادهای مالی با تجهیز منابع مالی کوتاه‌مدت و بلندمدت و تخصیص بهینه منابع و تضمین رشد نقش مؤثری در هدایت منابع به سمت تولید و ایجاد ارزش‌افزوده ایفا می‌کنند.


مسعود غلام‌زاده دکتری حسابداری از دانشگاه علامه طباطبایی و کارشناس ارشد بورس اوراق بهادار تهران و مدرس دروس تخصصی حسابداری و حسابرسی در دانشگاه علامه طباطبایی است. که تألیف ۴ جلد کتاب در حوزه شرکت‌های هلدینگ و مسائل مالی و سرمایه‌گذاری و نگارش ۳۰ مقاله علمی پژوهشی، ترویجی و تخصصی در حوزه‌های حسابداری، حسابرسی و بازارهای مالی در سوابق علمی وی آمده است.


بنابراین گزارش مدیرعامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد پیش‌ازاین عهده‌دار مسئولیت‌های ازجمله مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار (سهامی عام)، عضو هیئت‌مدیره شرکت تأمین سرمایه لوتوس پارسیان، معاون طرح‌ها و شرکت‌های گروه مالی ملت، عضو هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معین ملت، عضو موظف هیئت‌مدیره شرکت مشاور سرمایه‌گذاری نیکی گستر نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و مشاور مالی و اقتصادی لیزینگ جامع سینا (تابعه بانک سینا) بوده است.


 شرکت سرمایه‌گذاری سامان مجد سهامی خاص یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های مالی و اقتصادی کشور و از شرکت‌های زیرمجموعه موسسه اعتباری ثامن است .

منبع : پایگاه خبری نقدینه

همچنین ببینید

برگزاری سیزدهمین مجمع استانی بانک قوامین در سال ۹۶

به گزارش پول بانک – مجمع استان گلستان امروز با حضور مدیر عامل بانک قوامین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =