خانه » بانک » مدیرعامل بانک سرمایه: ارائه خدمات صرافی، بیمه و لیزینگ بانک سرمایه در جزیره کیش

مدیرعامل بانک سرمایه: ارائه خدمات صرافی، بیمه و لیزینگ بانک سرمایه در جزیره کیش

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

دکتر خانی در بازدید از شعبه کیش بر اعتمادسازی و ارائه مجموعه خدمات کامل به مشتریان در کلیه شعب بانک سرمایه تاکید کرد.


به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، دکتر محمدرضا خانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره این بانک، که برای حضور در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در کیش به سر می برد، صبح امروز دوشنبه مورخ ۱۰ آبان ماه از شعبه این بانک در کیش بازدید نمود و طی سخنانی اظهار داشت: شعب بانک ها در مناطق آزاد ویترین نظام بانکی به شمار می آیند و از اهمیت ویژه ای برخوردارند و هدف ما گسترش شعب در مناطق آزاد است.


وی افزود: آمارها حاکی از افزایش منابع و کاهش معوقات شعبه کیش بانک سرمایه است و این نشان دهنده همت و تلاش شما عزیزان در تحقق اهداف بانک و خدمت رسانی به مشتریان است.


مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک سرمایه همچنین طی سخنانی در خصوص فعال سازی بخش صرافی، بیمه و لیزینگ بانک سرمایه در جزیره کیش، ابراز امیدواری کرد که با ارائه بسته کامل خدماتی در شعب بانک سرمایه، مشتریان نیاز به مراجعه به سایر مجموعه های مالی نداشته باشند.


وی در ادامه به تحقق وعده مدیریت بانک سرمایه در خصوص اعتماد به نیروهای جوان و قرار دادن آنها در پست های مدیریتی و الگوبرداری برخی بانک ها از سیاست جوان گرایی این بانک و نتایج مثبت حرکت مذکور اشاره نمود و اظهار داشت: نتیجه اعتماد به نیروهای جوان تسویه ۹۶ درصدی بدهی بین بانکی و رشد بالای جذب منابع تا پایان مهرماه سال جاری نسبت به پایان سال ۹۴ است و امیدوارم که این موفقیت ها روزافزون بوده و همگی از این موفقیت ها بهره مند گردیم.


در ابتدای مراسم نیز علی بیات، رئیس شعبه کیش گزارشی از عملکرد این شعبه در خصوص افزایش جذب منابع و کاهش چشمگیر مطالبات ارائه نمود.


گفتنی است دکتر خانی پیش از آغاز سومین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور، با دکتر علی اصغر مونسان، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و سایر مدیران ارشد این سازمان دیدار و در خصوص همکاری های مشترک به مذاکره پرداخت.


همچنین ببینید

سامانه معاملات الکترونیکی بستر یکسان سازی نرخ ارز

به گزارش پول بانک به گزارش ایبِنا از ایرنا، «صمد کریمی» درباره ویژگی های این …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − چهار =