خانه » بانک » شایعات پیرامون "اپرداز"کذب محض است

شایعات پیرامون "اپرداز"کذب محض است

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

: شرکت آتیه داده پرداز در حالی سومین ماه از حضور خود در بازار سرمایه را تجربه می کند که این روزها با شایعات عجیب و غریبی مواجه شده است.


() این شایعه سازی ها در حالی است که سهام این شرکت در فرابورس با استقبال سرمایه گذاران روبرو شده است.

مدیر عامل شرکت آتیه داده پرداز (سهامی عام) در گفتگو با بنکر، وضعیت شرکت را سودآور توصیف کرد و گفت: “اپرداز” هم اکنون در حال بررسی امکان افزایش سرمایه در سال آینده است که در صورت جمع بندی نهایی به هیات مدیره ارایه خواهد شد.

جلیلوند به تعدیل مثبت ۳۰ درصدی سود برآوردی این شرکت در بودجه سال مالی ۹۵ اشاره کرد و افزود: عملکرد حسابرسی شده ۶ ماه نخست امسال بیش از ۵۱ تومان از عایدی ۹۳ تومانی برآوردی شرکت در بودجه تعیین شده محقق شد و این در حالی است که پیش از این سود هر سهم پس از کسر مالیات “اپرداز” به طور خالص مبلغ ۷۰ تومان پیش بینی کرده بود.

وی با بیان اینکه این شرکت هم اکنون با بیش از ۲۰ بانک و موسسه اعتباری قرارداد همکاری منعقد کرده است گفت: در هفته گذشته قرارداد موسوم به چابک با بانک شهر به ارزش ارزنده ای منعقد شده که موضوع آن اطلاع رسانی از بستر اینترنت می باشد.

جلیلوند به سود انباشته ۲۶۱.۵۸۵ میلیون ریالی آتیه داده پرداز اشاره کرد و افزود: “اپرداز” نیاز دارد همگام با آخرین تکنولوژی روز دنیا از تمامی بسترهای پیام کوتاه در فضایی امن و دانش بنیان استفاده کند.

مدیر عامل شرکت آتیه داده پرداز در ادامه با بیان اینکه مبنای انتخاب اعضای هیات مدیره مصوبات مجمع سالیانه و تایید اهلیت آنها از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار و سایر نهادهای نظارتی است، اظهار داشت: شرکت آتیه داده پرداز هیچ گونه رابطه با اشخاص حقیقی و حقوقی که به شبکه جاسوسی نسبت داده شده اند نداشته و هیات مدیره این شرکت در راستای حمایت از حقوق سهامداران خود همچنان با قوت به دنبال توسعه خدمات خود است.

جلیلوند با بیان اینکه انتشار این شایعه سازی ها با غرض ورزی و تخریب برند “اپرداز” در بازار خدمات پیام کوتاه صورت گرفته، گفت: در برخی از این خبر پراکنی ها به سوابق اشخاصی در هیات مدیره تا پیش از ورود به فرابورس و در ۹ سال قبل اشاره شده که در حال حاضر هیچ یک از اشخاص حقیقی نامبرده شده ارتباطی با اعضای هیات مدیره و مدیران کنونی شرکت ندارند.

وی خطاب به سهامداران شرکت افزود: سهامدارن نسبت به این شایعات بی اساس بی اعتنا باشند و آخرین اخبار شرکت را تنها از طریق مصاحبه های رسمی مدیر عامل و یا گزارش های منتشر شده در سامانه کدال پی گیری کنند.


***


گفتنی است شرکت آتیه داده‌پرداز با بیش از ده سال سابقه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را در زمینه ارائه راه حل و راهکارهای مبتنی بر پیام کوتاه قرار داده و در حال حاضر یکی از توانمند‌ترین شرکت‌های سرویس دهنده ارسال و دریافت پیام کوتاه و همچنین سرویس‌های ارزش افزوده (با پیش شماره ۲۰۰۰) به ویژه سرویس‌های بانکی در کشور است.

از جمله افتخارات و تجارب درخشان آتیه داده پرداز می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– رتبه ۱ شورای عالی انفورماتیک کشور

– بیش از هشت سال تجربه موفق در زمینه ارائه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه

– ارائه بستر اختصاصی ارسال و دریافت پیام کوتاه به بیش از ۲۰ بانک و مؤسسه اعتباری

– طراحی و پیاده سازی نرم افزار موبایل بانک برای بانک های تجارت، اقتصاد نوین و سامان

– ارائه Bluetooth Server و نرم افزار مدیریت مرکزی آن به همراه اول و بانک های تجارت، اقتصاد نوین، پارسیان و همراه اول

– برگزارکننده نظرسنجی و مسابقه برنامه تلویزیونی ۹۰ و سایر برنامه های تلویزیونی

– ارائه کننده خدمات نوین پیام کوتاه به بیش از ۸۰۰ مشتری حقوقی

– ارسال بیش از ۱۰میلیارد پیام کوتاه در سال

– تجربه موفقیت آمیز ارسال و دریافت پیام کوتاه با سرعت بیش از ۲۵۰۰ پیام در ثانیه بطور متوسط

– پیمانکار ارائه خدمات پیام کوتاه کلیه اپراتورهای همراه اول، ایرانسل، تالیا، کیش و اسپادان

– ارائه خدمات نوین در عرصه فناوری اطلاعات و ارتباطات

– عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

منبع : سایت بانکداری ایران

همچنین ببینید

اهدا جایزه یک میلیاردی بانک سپه به ایتام زلزله‌زده

به گزارش پول بانک اخبار بانک: هموطن شهر اوز از استان فارس جایزه یک میلیارد …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − هشت =