خانه » خبر » در کنار هم در برابر ایران می‌ایستیم

در کنار هم در برابر ایران می‌ایستیم

به گزارش پول و بانک

نامزد جمهوریخواهان آمریکا برای جلب نظر صهیونیست ها و کسب رای آنها در انتخابات هشتم نوامبر، به آنها وعده داد که در برابر ایران خواهد ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، دلیل آنکه ترامپ با صهیونیست ها علیه ایران اعلام همبستگی کرده آن است که لابی صهیونیست ها در آمریکا که با نام آیپک شناخته می شود تاثیر زیادی بر نتیجه انتخابات ایالات متحده دارد و حمایت این لابی از نامزدی خاص، به نوعی پیروزی وی را در انتخابات تضمین می کند از همین رو نه تنها نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بلکه نامزدهای انتخابات کنگره نیز تلاش می کنند تا به نوعی حمایت این لابی را به دست بیاورند.

ترامپ در سخنرانی تبلیغاتی خود در نیومکزیکو بار دیگر از توافق هسته ای آمریکا و قدرت‌های بزرگ جهان با ایران انتقاد کرد و مدعی شد:  همه مردم آمریکا از اقدامات دولت قبلی ناراضی هستند؛ از قراردادهایی که با ایران امضا شد، شغل هایی که از آمریکا خارج شد. ارتش که اگرچه نیروها و نفرات فوق العاده ای در آن هستند، ساختار آن به شدت تضعیف شده است.

ترامپ پیشتر نیز گفته بود توافق هسته ای ایران بدترین توافقی بوده است که تاکنون آمریکا انجام داده است. وی گفت در صورتی که به ریاست جمهوری برسد این توافق را لغو می کند.

وی در مصاحبه با دیلی میل توافق هسته ای ایران را برای رژیم صهیونیستی یک فاجعه خوانده بود.

مهر

منبع :http://www.ebinews.com

همچنین ببینید

برگزاری سیزدهمین مجمع استانی بانک قوامین در سال ۹۶

به گزارش پول بانک – مجمع استان گلستان امروز با حضور مدیر عامل بانک قوامین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 14 =